Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Dy grekë i shpëtojnë për mrekulli aksidentit me Ferrari

prej Sat 25 Feb 2012 - 13:33 Dy grekë i shpëtojnë për mrekulli aksidentit me Ferrari  58481

 • Dy grekë i shpëtojnë për mrekulli aksidentit me Ferrari  58481
 • Dy grekë i shpëtojnë për mrekulli aksidentit me Ferrari  58482
 • Dy grekë i shpëtojnë për mrekulli aksidentit me Ferrari  58483
 • Dy grekë i shpëtojnë për mrekulli aksidentit me Ferrari  58484
 • Dy grekë i shpëtojnë për mrekulli aksidentit me Ferrari  58485
 • Dy grekë i shpëtojnë për mrekulli aksidentit me Ferrari  58486
 • Dy grekë i shpëtojnë për mrekulli aksidentit me Ferrari  58487
 • Dy grekë i shpëtojnë për mrekulli aksidentit me Ferrari  58488
 • Dy grekë i shpëtojnë për mrekulli aksidentit me Ferrari  58489
 Dy grekë i shpëtojnë për mrekulli aksidentit me Ferrari  Spacer
 Dy grekë i shpëtojnë për mrekulli aksidentit me Ferrari  Spacer
Dy grekë kanë shpëtuar për mrekulli kur makina e tyre Ferrari është përfshirë në një aksident shumë të rëndë duke u bërë copa copa. Dëshmitarët thanë se shoferi i makinës 127 000 paund ishte me shpejtësi 193km/orë kur ka rrëshqitur nga toka e lagur nga shiu. Makina me ngjyrë gri humbi kontrollin dhe u përplas pas një peme duke u kthyer përmbys fatmirësisht pa viktima. (da.xha/BalkanWeb)


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Dy grekë i shpëtojnë për mrekulli aksidentit me Ferrari  1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Saraa
Saraa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1065
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : everywhere ;)
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/02/2012

default Re: Dy grekë i shpëtojnë për mrekulli aksidentit me Ferrari

prej Sat 25 Feb 2012 - 13:34
OMG


 Dy grekë i shpëtojnë për mrekulli aksidentit me Ferrari  Music-desi-glitters-8Emri: Femer
Mbiemri: E pamposhtur
Profesioni: Thurse endrrash
Gjendja civile: Enderr ne vazhdim
Gjatesia: Mjaftueshem per te arritur mollen e ndaluar nje dit
Pesha: Sa vetja, sa ndjenja, sa fjala e dhen dhe e shkrua
Shenja te vecanta: Nje pentagram rudhash me nota trishtimi ne mendje dhe melodia e krijuar nga dashuria e zemres
Syt: kafe me nuanca te turbullta pasionesh te djegura
Ngjyra: E erret per fshehjen e skuqjes nga fajet e lehta
Antipati: Loja egoiste e meshkujve
Simpati: Cdo gje q me fal lumturi
Frika: ZOTI!
Pasuria: Drita e zemres me te cilen fitoj dashurin
Synimi: Te sfidoj boten e cila synon te vras cdo enderr timen...!
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Dy grekë i shpëtojnë për mrekulli aksidentit me Ferrari

prej Sat 25 Feb 2012 - 13:37
e kam idene sesi kane shpetuar keta por i paska ndihmuar fati qe skane lidhur me rryp sigurimi dhe makina ka qene kabriolet, besoj se nga perplasja do kene dalur nga makina


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Dy grekë i shpëtojnë për mrekulli aksidentit me Ferrari  1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Sponsored content

default Re: Dy grekë i shpëtojnë për mrekulli aksidentit me Ferrari

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi