Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ariu del nga gjumi dimëror (FOTO)

prej Sat 25 Feb 2012 - 21:58
Palle-Jooseppi është ariu i cili pas një gjumi letargji është ngritur kur i ka erdhur ora biologjike e tij për të dalë jashtë.

Ai i ka thënë përshëndetje të gjithëve pas daljes nga strofkulla e tij në kopshtin zoologjik në Finlandë.

Ata hanë gjatë gjithë verës për të fituar peshë për muajt e dimrit. Dhe kjo tregon, Palle-Jooseppi, i cili kishte qenë duke fjetur që nga tetori u zgjua tani për të dalë në gjueti përsëri.Ariu del nga gjumi dimëror (FOTO) Ariu-del-nga-gjumi-dimeror-fotoAriu del nga gjumi dimëror (FOTO) Ariu-del-nga-gjumi-dimeror-foto-2Ariu del nga gjumi dimëror (FOTO) Ariu-del-nga-gjumi-dimeror-foto-3Ariu del nga gjumi dimëror (FOTO) Ariu-del-nga-gjumi-dimeror-foto-4


Ariu del nga gjumi dimëror (FOTO) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi