Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Një histori dashurie është duke skandalizuar Austrinë, pasi një grua 42-vjeçare dhe një djalë 15-vje

prej Sun 26 Feb 2012 - 12:57
Një histori dashurie është duke skandalizuar Austrinë, pasi një grua 42-vjeçare dhe një djalë 15-vje 102488
E dënuar me 22 muaj burg për pedofili, Renata Juras dhe Erwin Lechner kanë përdorur mediat e vendit për të protestuar.
Jo vetëm kaq, por marrëdhënia midis të dyve ka tre vjet që ka nisur, atëherë kur djali ishte vetëm 12-vjeçar dhe ajo ishte trajnere e skuadrës së volejbollit ku adoleshenti ishte regjistruar.

Një histori dashurie është duke skandalizuar Austrinë, pasi një grua 42-vjeçare dhe një djalë 15-vje Slika-24-01-20-01-35_renata_i_ervin

Siç tregojnë, ndërsa fillimisht marrëdhënia midis të dyve kishte qenë si çdo marrëdhënie e zakonshme midis një të riu dhe trajneres së tij, me kalimin e kohës diçka nisi t’i tërhiqte drejt njëri-tjetrit, ndërsa Renata e mbante pas stërvitjes me preteksin se kishte nevojë për stërvitje ekstra deri sa u lidhën.

Një histori dashurie është duke skandalizuar Austrinë, pasi një grua 42-vjeçare dhe një djalë 15-vje Fbr_juras4_DW_Poli_1474822p


Për më tepër, gruaja është shtatzanë prej pesë muajsh me të riun që mund të ishte fare mirë djali i saj. “E dinim se çfarë po bënim që në fillim, ndryshe nuk do të kishim zgjedhur të vazhdonim. Bërja publike e historisë kishte një domethënie të madhe për të dy, edhe pse e kuptojmë që shumë njerëz nuk e mendojnë si të mundur. Megjithatë, ata që skandalizohen gjejnë tek marrëdhënia jonë vetëm një valvul për të shkarkuar tensionet e tyre”, u shpreh Renata për “Welt”.
“Çfarë më pëlqen tek ai? Fakti që arrin të marrë çdo impenjim seriozisht, ashtu si një i rritur. Është në gjendje të jetë vetvetja në të gjithë aspektet dhe ndonjëherë ngjan më i pjekur edhe se vetë moshatarët e mi”, shtoi 42-vjeçarja, e cila pas lindjes së fëmijës mund të përballet me pothuajse dy vjet burgim për marrëdhëniet e saj që thyen të gjitha tabutë.


Edituar për herë të fundit nga Aldino82 në Sun 26 Feb 2012 - 13:12, edituar 1 herë gjithsej


Një histori dashurie është duke skandalizuar Austrinë, pasi një grua 42-vjeçare dhe një djalë 15-vje 138970eg0jnigthy
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Një histori dashurie është duke skandalizuar Austrinë, pasi një grua 42-vjeçare dhe një djalë 15-vje

prej Sun 26 Feb 2012 - 13:05
eh nuk kena ca thona ......njenja jan ato nuk shikohet mosha


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Një histori dashurie është duke skandalizuar Austrinë, pasi një grua 42-vjeçare dhe një djalë 15-vje N
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi