Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kam fjetur me 1.000 burra, pooor kam qenë burrë!

prej Fri 3 Feb 2012 - 15:08
 Lindi si mashkull, 35 vjeç ndërron organin, në 7 vjet ka shkuar me 1 mijë burra Warren-grua+burre-300x217Gruaja që tronditi shikuesit në televizion kur zbuloi se ajo kishte fjetur me më shumë se 1.000 burra i ka thënë britanikes “The Sun” se “në fakt ajo ka qenë një burrë”.
Crystal Warren, i lindur si Christopher Snowden, ka ndryshuar gjininë në vitin 2005.
42- vjeçarja/ri ka shpjeguar se ajo do t’ja kishte thënë shumë prej të dashurve të saj sekretin, por ata asnjëherë nuk e kanë pyetur për këtë. Lindi si mashkull, 35 vjeç ndërron organin, në 7 vjet ka shkuar me 1 mijë burra Warren-2-249x300Crystal ka pranuar se ka patur më shumë se 1.000 partnerë në jetën e saj, ndërsa shtoi se ata do të zemërohen keq kur ta marrin vesh se në fakt unë kam qenë një burrë.
“Unë jam i frikësuar se do të ketë shumë prej atyre njerëzve që do të zemërohen kur të lexojnë këtë, por unë duhet të them të vërtetën”- tha ajo.
Shumë njerëz mund të mendojnë se unë gënjej kur them se kam patur seks me më shumë se 1.000 burra, por unë tashmë jam një grua dhe të kaluarën e kam lënë pas.
“Dua te shijo trupin tim te ri”- eshte shprehur ajo. Lindi si mashkull, 35 vjeç ndërron organin, në 7 vjet ka shkuar me 1 mijë burra Warren-3


 Lindi si mashkull, 35 vjeç ndërron organin, në 7 vjet ka shkuar me 1 mijë burra Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Kam fjetur me 1.000 burra, pooor kam qenë burrë!

prej Fri 3 Feb 2012 - 17:34
Gruaja që tronditi shikuesit në televizion kur zbuloi se ajo kishte fjetur me më shumë se 1.000 burra i ka thënë britanikes “The Sun” se “në fakt ajo ka qenë një burrë”.
Crystal Warren, i lindur si Christopher Snowden, ka ndryshuar gjininë në vitin 2005.

42- vjeçarja/ri ka shpjeguar se ajo do t’ja kishte thënë shumë prej të dashurve të saj sekretin, por ata asnjëherë nuk e kanë pyetur për këtë.

 Lindi si mashkull, 35 vjeç ndërron organin, në 7 vjet ka shkuar me 1 mijë burra Warren-2-249x300 Crystal ka pranuar se ka patur më shumë se 1.000 partnerë në jetën e saj, ndërsa shtoi se ata do të zemërohen keq kur ta marrin vesh se në fakt unë kam qenë një burrë.

“Unë jam i frikësuar se do të ketë shumë prej atyre njerëzve që do të zemërohen kur të lexojnë këtë, por unë duhet të them të vërtetën”- tha ajo.

Shumë njerëz mund të mendojnë se unë gënjej kur them se kam patur seks me më shumë se 1.000 burra, por unë tashmë jam një grua dhe të kaluarën e kam lënë pas.

“Dua te shijo trupin tim te ri”- eshte shprehur ajo
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Lindi si mashkull, 35 vjeç ndërron organin, në 7 vjet ka shkuar me 1 mijë burra

prej Fri 3 Feb 2012 - 17:43
Vaj medet cna ka gjet paska ik njerzia per lesh bubi ..............


 Lindi si mashkull, 35 vjeç ndërron organin, në 7 vjet ka shkuar me 1 mijë burra 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer  Lindi si mashkull, 35 vjeç ndërron organin, në 7 vjet ka shkuar me 1 mijë burra 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Lindi si mashkull, 35 vjeç ndërron organin, në 7 vjet ka shkuar me 1 mijë burra

prej Fri 3 Feb 2012 - 17:56
 Lindi si mashkull, 35 vjeç ndërron organin, në 7 vjet ka shkuar me 1 mijë burra 81192  Lindi si mashkull, 35 vjeç ndërron organin, në 7 vjet ka shkuar me 1 mijë burra 81192 imagjinoj tani ato burrat qe e kane marre kane shkuar me te dhe kur e kane marre vesht qe ka qene burre, akoma do jene duke vjellur


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                  Lindi si mashkull, 35 vjeç ndërron organin, në 7 vjet ka shkuar me 1 mijë burra 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
E askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

default Re: Lindi si mashkull, 35 vjeç ndërron organin, në 7 vjet ka shkuar me 1 mijë burra

prej Fri 3 Feb 2012 - 19:49
po cna hapni barkun me kto tema flower
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Lindi si mashkull, 35 vjeç ndërron organin, në 7 vjet ka shkuar me 1 mijë burra

prej Sun 26 Feb 2012 - 13:44
 Lindi si mashkull, 35 vjeç ndërron organin, në 7 vjet ka shkuar me 1 mijë burra Crystal
Crystal Warren u lind si Christopher Snowden dhe në vitin 2005 bëri ndërrimin e seksit, nga mashkull u bë femër. Që nga ajo periudhë këto gjashtë vite e ca ajo ka bërë seks me më shumë se njëmijë burra. Por askujt nuk i ka treguar se më parë kishte qenë një mashkull. Dhe kur pyetet nga The Sun në Angli pse nuk u tregoi, përgjigjet: “Sepse askush nuk më pyeti”.
 Lindi si mashkull, 35 vjeç ndërron organin, në 7 vjet ka shkuar me 1 mijë burra Crystal+2

Zbulimi ka shokuar shumë njerëz në Angli pasi dolën dhe fotot që ju shikoni, të femrës që deri shtatë vjet më parë ishte një mashkull dhe ndërroi organin seksual dhe emrin e mbiemrin.
“Kam frikë nga fakti që shumë burra janë zemëruar me mua tani që po mësojnë të vërtetën: Ata kanë bërë seks me një burrë që para pak vitesh ndërroi organin gjenital”, - pohon burri-grua tashmë 42 vjeç që ka jetuar si mashkull në 35 vitet e para të jetës.
 Lindi si mashkull, 35 vjeç ndërron organin, në 7 vjet ka shkuar me 1 mijë burra Crystal+3

Në fotot ju shikoni si ishte mashkull deri në 35 vjeç dhe si është tani si femër. Ajo bëri kurë hormonesh dhe heqje të qimeve si dhe rriti gjoksin duke iu nënshtruar disa operacioneve.

Burri grua siç raporton noa.al tregon se është i etur për seks: “Kam shkuar deri me shtatë meshkuj brenda një dite. Nuk rri dot një ditë të vetme pa bërë seks. Kam bërë seks me turli lloj burrash, shumë prej tyre të martuar e të tjerë që i kam njohur në lokale nate”.

Tani që është 42 vjeç dhe ka ende para, ka një tjetër plan: Dua që të vazhdoj të bëj seks. E dua shumë, por e dua me meshkuj më të vegjël ndaj do të bëj operacion plastik fytyrës që të dukem më e re”.


 Lindi si mashkull, 35 vjeç ndërron organin, në 7 vjet ka shkuar me 1 mijë burra 138970eg0jnigthy
Sponsored content

default Re: Lindi si mashkull, 35 vjeç ndërron organin, në 7 vjet ka shkuar me 1 mijë burra

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi