Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Frikë në Brazil, nga qielli bie një sferë misterioze

prej Sun 26 Feb 2012 - 17:53
http://noa.al/3/noa-video.php?id=1310

Frikë në Brazil, nga qielli bie një sferë misterioze
Nga qielli bie një topi i madh metalik që peshon rreth 50 kg dhe pothuajse me diametër një metër..Klikoni linkun me siper per te shikuar videon


Frikë në Brazil, nga qielli bie një sferë misterioze Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi