Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Letra e dashurisë më e gjatë në botë

prej Sun 26 Feb 2012 - 18:08
Letra e dashurisë më e gjatë në botë Letra-e-dashuriseBukuresht, 26 shkurt 2012, NOA- Rumania ka arritur të thyejë një rekord, atë të letrës së dashurisë më të gjatë në botë.

Siç raporton NOA.al, kanë qenë të shumtë njerëzit e dashuruar që kanë shkruar frazat e dashurisë për partnerët e tyre, mbi një mur në Bukuresht.

Rekordi i mëparshëm Guinness mbahej nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, dhe ishte marrë në vitin 2008 me 1075 pjesëmarrës.

Por rasti në fjalë, letra e dashurisë romune ka arritur të thyejë rekordin, me një numër total shprehjesh të dedikuara dashurisë prej 1468.

a.y/noa.al


Letra e dashurisë më e gjatë në botë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Re: Letra e dashurisë më e gjatë në botë

prej Sun 26 Feb 2012 - 22:45
Letra e dashurisë më e gjatë në botë 421361_383786004966296_144059832272249_1537463_1526823422_n

Ke 2 Mundesi :
Ose Behu E Imja.....
Ose Do Behem Un I Joti.. :)

Kjo eshte me e shkurtera Ana Letra e dashurisë më e gjatë në botë 1698836746 Letra e dashurisë më e gjatë në botë 721253 Letra e dashurisë më e gjatë në botë 2585209286


Letra e dashurisë më e gjatë në botë 138970eg0jnigthy
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi