Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Mamaja dhe gjyshja i marrin jetën vogëlushes sepse hante çokollata.

prej Sun 26 Feb 2012 - 23:16
 Mamaja dhe gjyshja i marrin jetën vogëlushes sepse hante çokollata. Savana-Hardin-noa
Alabama, SHBA, 26 Shkurt 2012 NOA/ Rid Bulku –
Hante çokollata shpesh dhe kjo arsye ka mjaftuar për nënën dhe gjyshen (në fotot) që t’i marrin jetën kësaj vajze që ju shihni në foton e parë përbri këtij raporti të noa.al.

Ngjarja rrënqethëse ka ndodhur në Alabama, Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Viktima është Savana Hardin. Kurse vrasës, nëna e saj Joyce Hardin Garrard dhe gjyshja e saj, Jessica Mae Hardin.

Ngjarja ka shokuar amerikanët dhe pjesën tjetër të botës. Xhesi vetëm nëntë vjeçe është vrarë duke u detyruar me dhunë nga e ëma dhe gjyshja që të vrapojë pa pushim rrotull shtëpisë së tyre për tre orë rresht.

Vajzës i ndaloi zemra në rendjen pa ndalim dhe ardhja e një autoambulance nuk e shpëtoi dot.

 Mamaja dhe gjyshja i marrin jetën vogëlushes sepse hante çokollata. Joyce-Hardin-Garrard-e-Jessica-Mae-Hardin

Vajzës i ndaloi zemra në rendjen pa ndalim dhe ardhja e një autoambulance nuk e shpëtoi dot.

Nëna e të voglës ishte shtatzënë dhe vetëm 48 orë pas kësaj ngjarjeje, pardje ka sjellë në jetë një bebe.

Babai i të voglës që punonte në shtet tjetër, është tmerruar nga ajo që mësoi.

Policia ka arrestuar në kushte spitalore lehonën dhe në burg gjyshen duke i akuzuar për vrasje në bashkëpunim të Savana Hardin.


 Mamaja dhe gjyshja i marrin jetën vogëlushes sepse hante çokollata. 138970eg0jnigthy
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi