Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Raquel Welch, 71 vjeçarja simbol i bukurisë femërore .

prej Mon 27 Feb 2012 - 21:33
Raquel Welch, 71 vjeçarja simbol i bukurisë femërore . Raquel-welch-71-vjec


Raquel Welch bukuroshja e viteve 70 që doli përherë të parë nga deti me bikini dhe që çmendi gjithë botën e televizionit, sot edhe pse në moshën 71 vjeçare ajo përsëri qëndron në majta e bukurisë së saj.

71-vjeçari aktorja mori pjesë në Panairin Vanity Montblanc të martën në LA, e veshur me një fustan të artë metalike

Përshëndetur nga Playboy si gruaja më e dëshiruar të viteve '70, Welch u bë një simbol seksi në atë kohë.

Në vitin 1974, Welch fitoi Golden Globe për rolin e saj në "The Three Musketeers"
Raquel ka qenë i martuar katër herë dhe ka një djalë, Damon, 51, dhe vajza, Tahnee, 49.

Ajo shprehet: jam duke luajtur rolin e gjyshes në film dhe doja që njëri prej tyre të jetë i vërtetë por fëmijët e mi nuk duan të bashkëpunojnë me mua.
Raquel Welch, 71 vjeçarja simbol i bukurisë femërore . Raquel-welch-ne-vitet-70-te

Raquel Welch, 71 vjeçarja simbol i bukurisë femërore . Raquel-welch-71-vjecarja-simbol-i-bukurise-femerore-foto

Raquel Welch, 71 vjeçarja simbol i bukurisë femërore . Raquel-welch-71-vjecarja-simbol-i-bukurise-femerore-foto-2


Raquel Welch, 71 vjeçarja simbol i bukurisë femërore . 138970eg0jnigthy
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi