Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Si të tmerroni njerëzit me këtë maskë

prej Tue 28 Feb 2012 - 2:41
Si të tmerroni njerëzit me këtë maskë MaskaNjë vajzë e vogël japoneze ka gjetur një mënyrë për të tmerruar bashkëmoshatarët e saj në këndin e lojërave me një maskë ciklopi shumë reale.
Fotoja është marrë në Festivalin e Mrekullive në Tokio, një event që mbahet çdo dy vjet dhe që tërheq rreth 50 mijë vizitorë në vit.
Në këtë festival fëmijët kryesisht maskohen si personazhet e filmave të animuar.
Mendohet se vajza në fjalë është frymëzuar nga Turanga Leela nga seriali vizatimor Futurama.


Si të tmerroni njerëzit me këtë maskë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi