Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default SHBA, koleksioni i Batman shitet për 3.5 milionë $

prej Tue 28 Feb 2012 - 2:44
SHBA, koleksioni i Batman shitet për 3.5 milionë $ Batman-fumettoNjë koleksion i vjetër novelash grafike të Batmanit janë shitur për shumën e 3.5 milionë dollarëve në një ankand në Nju Jork (SHBA).
345 librat kanë qenë në pronësi të Billy Wright, nga Virxhinia, i cili ka filluar koleksionin që kur ka qenë fëmijë. Ky koleksion është gjetur vitin e kaluar kur një i afërm i zotit Wright po pastronte depon e shtëpisë.
Koleksioni i plotë ku janë edhe shfaqja për herë të parë e superheronjve si Batman dhe Superman është në gjendje shumë të mirë.
Ekspertët theksojnë se vlera e këtij koleksioni rritet për faktin se është ruajtur nga një burrë që i ka blerë këto libra vetëm për disa qindarka kur ka qenë fëmijë.


SHBA, koleksioni i Batman shitet për 3.5 milionë $ Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi