Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Nudistja e shëndoshë nxehet me Volvon, i thyen xhamat

prej Tue 28 Feb 2012 - 10:15
Nudistja e shëndoshë nxehet me Volvon, i thyen xhamat 51772SAN FRANCISCO-Është e vështirë të kuptosh se kush e pati ditën më të keqe, gruaja lakuriq, apo burri në makinën e tij Volvo që përfundoi me xhama të thyer. Ngjarja ndodhi pranë kishës në Noe Valley te San Francisco-s, SHBA, kur një grua e shëndoshë komplet nudo përvec atleteve të veshura në këmbë hipi mbi një makinë Volvo në mënyrë të cmendur, dhe goditi xhamin e përparmë të makinës derisa e theu. Shoferi i tmerruara tregon për mediat se fillimisht gruaja kishte një batanije të lidhur rreth trupit, më pas e hoqi e hodhi në rrugë dhe iu vërsul si e cmendur makinës së tij.
Shoferi John Knight, e përshkroi gruan si të cmendur, rreth 100 kg, ndërsa shprehet se tani do ia lerë në dorë kompanisë së sigurimeve shoqërore cështjen e makinës. Gruaja aktualisht është shtruar në spitalin psikiatriak ndërsa Knight shprehet se nuk do të bëjë asnjë denoncim në polici.

(d.b/BalkanWeb)


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nudistja e shëndoshë nxehet me Volvon, i thyen xhamat 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi