Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Fustani i bërë me 8521 çakmakëza

prej Tue 28 Feb 2012 - 17:02Fustani i bërë me 8521 çakmakëza 58981

  • Fustani i bërë me 8521 çakmakëza 58981
  • Fustani i bërë me 8521 çakmakëza 58982
  • Fustani i bërë me 8521 çakmakëza 58983
  • Fustani i bërë me 8521 çakmakëza 58984
  • Fustani i bërë me 8521 çakmakëza 58985
Fustani i bërë me 8521 çakmakëza Spacer
Fustani i bërë me 8521 çakmakëza Spacer
Ky fustan është krijuar nga stilisti Oscar Carvallo dhe është prezantur në “The Vogue Talents Corner”, në një nga eventet e javë së modës, në Milano. E vecanta e këtij fustani është se i gjithi është bërë me 8521 çakmak të markës, Bic. Një mënyrë origjinale kjo për të festuar 40-vjetorin e çakmakut Bic. (er.cu/BalkanWeb)


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Fustani i bërë me 8521 çakmakëza 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi