Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Panda bën spektakël

prej Tue 28 Feb 2012 - 17:09
Panda bën spektakël Panda-300x295Panda bën spektakël Panda2_532_1460855aKjo panda e di shumë mirë se si të bëjë për vete njerëzit. Duke lidhur këmbët në trungun e pemës panda zbret me kokë poshtë dhe bën akrobaci duke u fiksuar në foto. E për të konfirmuar se është duke u kënaqur jashtëzakonisht me këto numra, panda nxjerr gjuhën jashtë duke ja treguar fotografit. Imazhet janë fiksuar nga Mitsuaki Iwago në parkun natyror të Sichaun në Kinë. /Lajmifundit.com/


Panda bën spektakël Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Panda bën spektakël

prej Tue 28 Feb 2012 - 17:24
Aяjαиα shkruajti:Panda bën spektakël Panda-300x295Panda bën spektakël Panda2_532_1460855aKjo panda e di shumë mirë se si të bëjë për vete njerëzit. Duke lidhur këmbët në trungun e pemës panda zbret me kokë poshtë dhe bën akrobaci duke u fiksuar në foto. E për të konfirmuar se është duke u kënaqur jashtëzakonisht me këto numra, panda nxjerr gjuhën jashtë duke ja treguar fotografit. Imazhet janë fiksuar nga Mitsuaki Iwago në parkun natyror të Sichaun në Kinë. /Lajmifundit.com/
hahah sa e bukurrr me pelqejn pandatt Very Happy


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Panda bën spektakël 74537453
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi