Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Tatuazh “Allah” , Malajzia dëbon këngëtaren amerikane

prej Tue 28 Feb 2012 - 20:27Tatuazh “Allah” , Malajzia dëbon këngëtaren amerikane 58991

 • Tatuazh “Allah” , Malajzia dëbon këngëtaren amerikane 58991
 • Tatuazh “Allah” , Malajzia dëbon këngëtaren amerikane 58992
 • Tatuazh “Allah” , Malajzia dëbon këngëtaren amerikane 58993
Tatuazh “Allah” , Malajzia dëbon këngëtaren amerikane Spacer
Tatuazh “Allah” , Malajzia dëbon këngëtaren amerikane Spacer
Malajzia ka anulluar koncertin e këngëtares amerikane, Erykah Badu dhe e ka larguar atë nga vendi për shkak të një fotoje të publikuar kohët e fundit. Në foto është 41-vjecarja e zhveshur dhe në shpatulla ka një tatuazh me fjalën” Allah” në arabisht. Ajo duhet të jepte koncert më datën 1 mars në kryeqytetin e vendit, ku shumica e banorëve janë myslimanë dhe për këtë arsye disa grupe të tilla e kanë quajtur një model të papërshtatshëm për rininë malajzeze. Për këtë arsye komisioni që monitoron koncertet në vënd ka vendosur të ndalojë shfaqjen e saj sepse ka ofenduar ndjenjat fetare të myslimanëve. (er.cu/BalkanWeb)


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Tatuazh “Allah” , Malajzia dëbon këngëtaren amerikane 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi