Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Shok në Siri, ushtarët rrahin të riun mes të qeshurave në autobus

prej Tue 28 Feb 2012 - 20:46
Kjo është videoja më e fundit shokuese, që vjen nga Siria. Një i ri keqtrajtohet në autobus mes të qeshurave të usharëve. Pamjet tregojnë ushtarët të cilët rrahin atë më shkelma dhe shkopinj dhe duke qeshur shohin nga kamerat e autobusit. (er.cu/BalkanWeb)

http://www.balkanweb.com/TV/index.php?id_categoria=40&id_ansalive=13972


Shok në Siri, ushtarët rrahin të riun mes të qeshurave në autobus Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi