Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

Dedikimi, Edgar Çani, gol për babain në "Big Brother Empty Dedikimi, Edgar Çani, gol për babain në "Big Brother

Thu 1 Mar 2012 - 9:45
Dedikimi, Edgar Çani, gol për babain në "Big Brother 51850TIRANE - Edgar Çani ka debutuar me gol në kombëtaren shqiptare, teksa realizoi pas vetëm 3 minutash me fanelën kuqezi.

Sulmuesi i Polonia Varshavës në Poloni, është shprehur disi kritik me lojën e skuadrës në pjesën e dytë, ndërsa ia dedikoi golin babait të tij, që është një prej konkurrentëve të ‘Big Brother’.

"Jam shumë i kënaqur që debutova me kombëtaren edhe pse më erdhi keq që nuk luajtëm diçka më mirë në pjesën e dytë, pasi në të parën ishim shumë mirë - tha ai. - Isha shumë i emocionuar para ndeshjes, por më pas shkoi mirë, pasi shënova gol pas 3 minutash. Më pas humbëm, por gjithsesi, ishte vetëm një miqësore", u shpreh Çani. "Goli? Për babanë që është në Big Brother, shpresoj që të qëndrojë", u shpreh Edgar Çani Junior.

(er.nu/GSH/BalkanWeb)
zog
zog
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 162
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne t'arushës
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/12/2011

Dedikimi, Edgar Çani, gol për babain në "Big Brother Empty Re: Dedikimi, Edgar Çani, gol për babain në "Big Brother

Thu 1 Mar 2012 - 10:03
ky sikur tha "MAMIT"

apo babi i bon te dyja rolet per ket ?
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi