Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Nita
Nita
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : none
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : USA
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010

default Foto te cuditshme

prej Sat 27 Mar 2010 - 23:06
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

Foto te cuditshme - Faqe 6 55555

avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Foto te cuditshme

prej Mon 1 Apr 2013 - 16:44
Maksi shkruajti:
Miikaaa shkruajti:
Maksi shkruajti:
Miikaaa shkruajti:Foto te cuditshme - Faqe 6 524052_487211947995231_391429309_n
A ju Kujtohet ky Moment Historik :p
sa e mire qe ishte torta e pavarsise grrrr grrrr
qe mos i rafte ne bark Foto te cuditshme - Faqe 6 1698836746 e hengren te gjithen pa filluar mire festa..
e bene si gabelet moj hahah hengren mbushen barkun lyrn dhe muret pastaj hahahaha
Kshu kishte bere dhe Kina na e kishte kopjuar neve se na kane fiksim se kemi qene komuniste te uritur Foto te cuditshme - Faqe 6 1698836746 Foto te cuditshme - Faqe 6 1698836746
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Foto te cuditshme

prej Mon 1 Apr 2013 - 16:49
Miikaaa shkruajti:
Maksi shkruajti:
Miikaaa shkruajti:
Maksi shkruajti:
Miikaaa shkruajti:Foto te cuditshme - Faqe 6 524052_487211947995231_391429309_n
A ju Kujtohet ky Moment Historik :p
sa e mire qe ishte torta e pavarsise grrrr grrrr
qe mos i rafte ne bark Foto te cuditshme - Faqe 6 1698836746 e hengren te gjithen pa filluar mire festa..
e bene si gabelet moj hahah hengren mbushen barkun lyrn dhe muret pastaj hahahaha
Kshu kishte bere dhe Kina na e kishte kopjuar neve se na kane fiksim se kemi qene komuniste te uritur Foto te cuditshme - Faqe 6 1698836746 Foto te cuditshme - Faqe 6 1698836746
shi ca te kercyme gabelja haha e thyu mesin fare


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Foto te cuditshme

prej Mon 1 Apr 2013 - 16:55
Maksi shkruajti:
Miikaaa shkruajti:
Maksi shkruajti:
Miikaaa shkruajti:
Maksi shkruajti:
Miikaaa shkruajti:Foto te cuditshme - Faqe 6 524052_487211947995231_391429309_n
A ju Kujtohet ky Moment Historik :p
sa e mire qe ishte torta e pavarsise grrrr grrrr
qe mos i rafte ne bark Foto te cuditshme - Faqe 6 1698836746 e hengren te gjithen pa filluar mire festa..
e bene si gabelet moj hahah hengren mbushen barkun lyrn dhe muret pastaj hahahaha
Kshu kishte bere dhe Kina na e kishte kopjuar neve se na kane fiksim se kemi qene komuniste te uritur Foto te cuditshme - Faqe 6 1698836746 Foto te cuditshme - Faqe 6 1698836746
shi ca te kercyme gabelja haha e thyu mesin fare
as ne dasem s'do kishte kercyer me shume se ketu me sa duket kete torten e kane bere me droge.. Foto te cuditshme - Faqe 6 1698836746
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Foto te cuditshme

prej Mon 1 Apr 2013 - 16:57
Miikaaa shkruajti:
Maksi shkruajti:
Miikaaa shkruajti:
Maksi shkruajti:
Miikaaa shkruajti:
Maksi shkruajti:
Miikaaa shkruajti:Foto te cuditshme - Faqe 6 524052_487211947995231_391429309_n
A ju Kujtohet ky Moment Historik :p
sa e mire qe ishte torta e pavarsise grrrr grrrr
qe mos i rafte ne bark Foto te cuditshme - Faqe 6 1698836746 e hengren te gjithen pa filluar mire festa..
e bene si gabelet moj hahah hengren mbushen barkun lyrn dhe muret pastaj hahahaha
Kshu kishte bere dhe Kina na e kishte kopjuar neve se na kane fiksim se kemi qene komuniste te uritur Foto te cuditshme - Faqe 6 1698836746 Foto te cuditshme - Faqe 6 1698836746
shi ca te kercyme gabelja haha e thyu mesin fare
as ne dasem s'do kishte kercyer me shume se ketu me sa duket kete torten e kane bere me droge.. Foto te cuditshme - Faqe 6 1698836746
jojo kaq te forte se cik miell lazarati kishte grrrr


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Foto te cuditshme

prej Tue 2 Apr 2013 - 13:52
Foto te cuditshme - Faqe 6 181079_496079247118397_916478936_n
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Foto te cuditshme

prej Tue 16 Apr 2013 - 14:30
Foto te cuditshme - Faqe 6 524517_199830920140736_1972780207_n
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Foto te cuditshme

prej Tue 16 Apr 2013 - 20:58
Foto te cuditshme - Faqe 6 644228_522887271090432_1114262529_n


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Foto te cuditshme - Faqe 6 N
Sponsored content

default Re: Foto te cuditshme

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi