Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Kanada, patenta më e “cmendur” në botë

prej Fri 2 Mar 2012 - 16:10 Kanada, patenta më e “cmendur” në botë  59471

 • Kanada, patenta më e “cmendur” në botë  59471
 • Kanada, patenta më e “cmendur” në botë  59472
 • Kanada, patenta më e “cmendur” në botë  59473
 • Kanada, patenta më e “cmendur” në botë  59474
 • Kanada, patenta më e “cmendur” në botë  59475
 • Kanada, patenta më e “cmendur” në botë  59476
 • Kanada, patenta më e “cmendur” në botë  59477
 Kanada, patenta më e “cmendur” në botë  Spacer
 Kanada, patenta më e “cmendur” në botë  Spacer
Kur bëhet fjalë për të rinovuar patentën, Adam, një djalë i ri nga Kanadaja bën cdo gjë për ta bërë foton të paharrueshme. Sic duket edhe nga fotot në vazhdim ai ka qethur gjysmen e flokëve dhe hequr gjasmën e mjekëres, pastaj ai ka postur të gjithë procesin në internet.(er.cu/BalkanWeb)
 Kanada, patenta më e “cmendur” në botë  Spacer


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Kanada, patenta më e “cmendur” në botë  1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi