Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default SI MENDONI?

prej Sun 28 Mar 2010 - 1:23


SI MENDONI? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: SI MENDONI?

prej Sun 28 Mar 2010 - 10:19
Hakmarrje se mendoj kurr nese me ka lenduar mua ka lenduar dhe veten e vete keshtu qe hakmarrja ska vend ketu ,asnje mos te mendoj qe do i bej dikujt keq e qe sdo lendohet dhe vet nga kjo gje sepse vet ndergjegja do e vret per gjithe Jeten!!!!!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi