Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Rrezikon jetën për t’i shpëtuar jetën kalit

prej Sat 3 Mar 2012 - 0:33
Rrezikon jetën për t’i shpëtuar jetën kalit Kali-300x214Nicole Graham bashkë me vajzën Paris nga Melbourni i Australisë kishin planifikuar të kalonin një pasdreke të bukur duke kalëruar buzë detit.

Por ky plan i bukur, është kthyer në ankth kur kali i tyre fundoset në baltë bashkë me ta.

E, për të shpëtuar Nicole-n dhe kalin e quajtur Astro në ndihmë kanë ardhur zjarrfiksat të cilët kanë mundësuar daljen nga balta e kalit.

Frika se kali i saj do të fundosej pasi niveli i detit rritet në darkë, ka bërë që Nicole të mos i ndahej kalit për asnjë moment, duke rrezikuar edhe shëndetin e saj.


Rrezikon jetën për t’i shpëtuar jetën kalit Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi