Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

‘Vampirja’: Do të largoj brinjët dhe do të vë implante në duar (Foto) Empty ‘Vampirja’: Do të largoj brinjët dhe do të vë implante në duar (Foto)

Sat 10 Mar 2012 - 1:28
‘Vampirja’: Do të largoj brinjët dhe do të vë implante në duar (Foto) F.0309221622514_mMaria Jose Cristerna ka burrin, fëmijët dhe punën, mirëpo ajo që nuk është normale është dukja e saj. Përveçse të gjithë trupin e ka të mbuluar me tatuazhe, meksikania 35-vjeçare ka brirë artificialë, pirsing, bën makijazh të çuditshëm, mban lente dhe ka dhëmbë vampiri.‘Vampirja’: Do të largoj brinjët dhe do të vë implante në duar (Foto) Vampir1Femra nga Guadalajara njihet si “vampirja meksikane”- por ajo thotë se bën jetë normale: çdo mëngjes i zgjon fëmijët për në shkollë, u përgatit atyre dhe burrit të saj ushqim, punon si artiste tatuazhesh, ndërsa është e diplomuar në juridik.‘Vampirja’: Do të largoj brinjët dhe do të vë implante në duar (Foto) Vampir2“Ëndrra ime vampiriane është që të bëhem e pavdekshme”, ka thënë Maria për The Huffington Post, duke shtuar se përkundër që ka disa tatuazhe do të dëshironte të bëjë edhe më shumë, si edhe të ndërhyjë në trupin e saj.‘Vampirja’: Do të largoj brinjët dhe do të vë implante në duar (Foto) Vampir3“Do të largoj brinjët që beli të më duket më i hollë. Dhe do të vendos implante në duar. Është veçoria e femrës që gjithmonë të detyron të dukesh më mirë”, ka thënë Maria. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi