Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Falenderoj !!!........

prej Sun 24 Jan 2010 - 22:54
Message reputation : 100% (2 votes)
Falenderoj perzemersisht nga ana ime KLEAN, qe me mbeshteti mjaft per te krijuar kete forum,per punen qe ka bere deri tani i jam shum mirenjohese dhe per ndihmen qe me jep duke me mesuar dhe njekohesisht nga VIGANI sepse ka treguar shum durim me mu dhe mori pjese e ai me njohurite e tij per te hapur kete forum,flm e te gjith ju anetare qe me prezencen tuaj na nderoni ketu,ju flm te gjithve nga zemra  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy
Nita
Nita
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : none
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : USA
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010

default Faleminderoj ZOTIN

prej Mon 25 Jan 2010 - 14:10
Pe cfare do e kishit falimenderuar zotin
une pershembull e faleminderoj qe em ka dhen prind te mire
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Falenderoj !!!........

prej Mon 25 Jan 2010 - 14:30
un e falenderoj zotin per prindrit e mi sidomos babin qe epata shum te mir por ma mori zoti Falenderoj !!!........ 36297237


Edituar për herë të fundit nga Princesha në Sat 4 Jun 2011 - 15:50, edituar 1 herë gjithsej
Nita
Nita
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : none
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : USA
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Mon 25 Jan 2010 - 14:33
faleminderoj zotin qe viola erdhi ketu
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Falenderoj !!!........

prej Mon 25 Jan 2010 - 14:40
Message reputation : 100% (2 votes)
falenderoj zotin per kete shoqeri te mrekullueshme si motrushet e mia,shum respekte per to,dhe vecanerisht e falenderoj qe solli ne jeten time nje person i cili esht shum i shtrenjte per mua ,e di ai :cheers:
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Falenderoj !!!........

prej Wed 27 Jan 2010 - 19:07
Message reputation : 100% (1 vote)
KLEUSHE shum flm per ndihmen tende motrushe kissss :cheers:
Jehona
Jehona
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 190
<b>Hobi</b> Hobi : okk
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Strug
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Tue 16 Feb 2010 - 17:19
falenderoj niten qe me me degjon cdoher
cdo dit edhe kur ja them fjalet e njejta
per keshillat dhe perkrahjen e saj Very Happy
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Falenderoj !!!........

prej Tue 16 Feb 2010 - 17:21
Falenderoj zotin dhe gjakun e deshmoreve qe sot Kosova gezon LirinJehona
Jehona
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 190
<b>Hobi</b> Hobi : okk
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Strug
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Tue 16 Feb 2010 - 17:25
Ky ishte me te vertet faleminderim i veqant. te lumte
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Falenderoj !!!........

prej Tue 16 Feb 2010 - 17:26
faleminderit nga tyJehona
Jehona
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 190
<b>Hobi</b> Hobi : okk
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Strug
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Tue 16 Feb 2010 - 17:37
Message reputation : 100% (1 vote)
ska perse
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Falenderoj !!!........

prej Tue 16 Feb 2010 - 17:38
falemnderoj zotin qe ka ende goca te miraNita
Nita
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : none
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : USA
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Tue 16 Feb 2010 - 18:31
Jehona shkruajti:falenderoj niten qe me me degjon cdoher
cdo dit edhe kur ja them fjalet e njejta
per keshillat dhe perkrahjen e saj Falenderoj !!!........ Icon_biggrin


te thefsha ne mes me mire per kete jan shoqet ske pse faleminderohesh pastaj pak ben ti per mua mi aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Falenderoj !!!........ 882650 Falenderoj !!!........ 484140 Falenderoj !!!........ 315537 Falenderoj !!!........ 17109 Falenderoj !!!........ 988490 Falenderoj !!!........ 452229 Falenderoj !!!........ 55713 Falenderoj !!!........ 80098 Falenderoj !!!........ 167239 Falenderoj !!!........ 286901 Falenderoj !!!........ 455911 Falenderoj !!!........ 934251
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Falenderoj !!!........

prej Tue 16 Feb 2010 - 21:18
Message reputation : 100% (1 vote)
qe ju kam ne kete forum une hahahaha


Falenderoj !!!........ Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Jehona
Jehona
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 190
<b>Hobi</b> Hobi : okk
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Strug
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Tue 16 Feb 2010 - 21:28
Message reputation : 100% (1 vote)
faleminderit ti qe na bashkon te gjithave ktu
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Falenderoj !!!........

prej Tue 16 Feb 2010 - 21:32
Message reputation : 100% (1 vote)
per jehonen se goca si kjo te rralla jan Falenderoj !!!........ 671575


Falenderoj !!!........ Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Falenderoj !!!........

prej Tue 16 Feb 2010 - 21:33
Falenderoj zotin qe gjeta dashurin timeJehona
Jehona
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 190
<b>Hobi</b> Hobi : okk
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Strug
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Tue 16 Feb 2010 - 21:52
falemideroj ju te dy lart qe shkruani kaq bukur dhe un lexoj me knaqsi Very Happy
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Falenderoj !!!........

prej Tue 16 Feb 2010 - 21:55
Falendero zotin qe dikush po na perkrah hahhahaMarin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Tue 16 Feb 2010 - 23:16
FALENDEROJ ZOTIN QE ME NJOFU ME NJEREZ KAQ TE MIRE SA JENI JU


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Falenderoj !!!........

prej Wed 17 Feb 2010 - 0:03
flm zotin per miresit e tijAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Falenderoj !!!........

prej Wed 17 Feb 2010 - 11:18
falenderoj zotin qe dua violen
Nita
Nita
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : none
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : USA
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Wed 17 Feb 2010 - 12:50
zotin qe jam ende gjalle
Nita
Nita
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : none
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : USA
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Wed 17 Feb 2010 - 12:56
qe i ka shpik cokollatat
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Falenderoj !!!........

prej Wed 17 Feb 2010 - 14:45
Falenderoj Zotin qe ma Fali Jeten
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Falenderoj !!!........

prej Wed 17 Feb 2010 - 15:14
falenderoj zotin qe njof violen e qe dua shum
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Falenderoj !!!........

prej Wed 17 Feb 2010 - 15:18
Falenderoj Zotin qe me tregon Rrugen e drejt
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Falenderoj !!!........

prej Wed 17 Feb 2010 - 15:18
dalenderoj zotin qe takova nji shpirt si tyy
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Falenderoj !!!........

prej Wed 17 Feb 2010 - 16:04
falenderoj zotin qe sot skam vullnet e shpirt te festoj,pasi me mungojn shume lirdashesNita
Nita
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : none
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : USA
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Thu 18 Feb 2010 - 22:11
qe ende jam gjalle
Nita
Nita
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : none
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : USA
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Thu 18 Feb 2010 - 22:11
qe ende jam gjalle
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Falenderoj !!!........

prej Fri 19 Feb 2010 - 11:05
falenderoj zotin qe ma dhan nje familje kaq te dashur si imja
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Falenderoj !!!........

prej Fri 19 Feb 2010 - 20:08
falenderoj zotin qe me njoftohi me violen
Nita
Nita
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : none
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : USA
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Sun 21 Feb 2010 - 21:21
qe mi dha mend
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Falenderoj !!!........

prej Mon 22 Feb 2010 - 14:25
qe kisha nje bab te till
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Falenderoj !!!........

prej Mon 22 Feb 2010 - 19:33
Faleminderoj zotin per dashurin qe dikujt qe ma dhaNita
Nita
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : none
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : USA
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Tue 23 Feb 2010 - 17:28
qe jam mes njerzve te mire
BeLti
BeLti
n'Progres
n'Progres
<b>Postime</b> Postime : 65
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mitrowicë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/02/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Sun 28 Feb 2010 - 17:30
Falenderoj anna per ket forum!
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Falenderoj !!!........

prej Sun 28 Feb 2010 - 17:32
Falenderoj perzemersisht nga ana ime KLEAN, qe me mbeshteti mjaft per te krijuar kete forum,per punen qe ka bere deri tani i jam shum mirenjohese dhe per ndihmen qe me jep duke me mesuar dhe njekohesisht nga VIGANI sepse ka treguar shum durim me mu dhe mori pjese e ai me njohurite e tij per te hapur kete forum,flm e te gjith ju anetare qe me prezencen tuaj na nderoni ketu,ju flm te gjithve nga zemra

ska perse motra per shoqerin e paster edhe sinqeritetin qe ke pse mos te ndihmoj te na marshin te keqen te gjithe qe na kan inate hahahahahaha Falenderoj !!!........ 267409
BeLti
BeLti
n'Progres
n'Progres
<b>Postime</b> Postime : 65
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mitrowicë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/02/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Sun 28 Feb 2010 - 17:32
Falenderoj xhelozat `
Sponsored content

default Re: Falenderoj !!!........

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi