Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kërkonte ish-të dashurën, përdhunon 81 vjeçaren

prej Mon 12 Mar 2012 - 1:46
Kërkonte ish-të dashurën, përdhunon 81 vjeçaren E-moshuaraReggio Emilia, 11 mars 2012, NOA- Donte çelësat e shtëpisë në të cilën punonte ish e dashura e tij si kujdestare, e për këtë goditi të motrën 81 vjeçare të gruas ku punonte njeriu me të cilin ishte dashuruar.

Protagonist i kësaj ngjarje është një 45 vjeçar shqiptar i arrestuar nga policia e Reggiano me akuzën për rrëmbim personi dhe dhunë seksuale.

Siç raporton noa.al, pak para mesnate shqiptari i shkoi pas shpine të moshuarës teksa kjo po hapte derën e shtëpisë.

I vendosur për të marrë çelësat e motrës së të moshuarës ku punonte ish-i i tij, shqiptari i cili u njoh nga plaka e cila ndenji para shtëpisë për 1 orë dhe në përleshje me të bëri që të hedhë nga shkallët një thikë që mbante në brezin e pantallonave.

Pasi mori një tufë me çelësa nga e moshuara, e ato nuk hapën derën e kërkuar prej tij, 45 vjeçari i cili zbuloi gënjeshtrën u hodh mbi gruan duke e hedhur në dhomën e gjumit ku e përdhunoi për më shuam se gjysëm ore.

Ulërimat mbytëse të së moshuarës u dëgjuan nga kujdestarja e motrës, njeriu për të cilin shqiptari kishte ardhur, por kjo e fundit njoftoi policinë e cila ndërhyri menjëherë pas sinjalizimit duke shpërthyer derën, por dhunuesi vrapoi të dilte nga dera ku gjendej gruaja në gjendje shoku si rrjedhojë e dhunës së pësuar.

a.y/noa.al


Kërkonte ish-të dashurën, përdhunon 81 vjeçaren Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi