Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Vret bashkëshorten në sy të fëmijës 4 vjeç

prej Wed 14 Mar 2012 - 17:18
Vret bashkëshorten në sy të fëmijës 4 vjeç Cifti-me-femijen-e-sapolindurVret bashkëshorten në sy të fëmijës 4 vjeç Vret-bashkeshorten-ne-sy-te-femijes-4-vjecUshtari Ian Lowe dyshohet për vrasjen e gruas së tij 24 vjeçare Leanne McNuff pas një debati familjar raporton policia e Mançesterit në Britani.

Çifti kishte një djalë dhe ai ishte lindur kur babai ishte ushtar dhe mezi priste të shihte të birin e tij dhe bashkëshorten pasi ishte bërë merak pse ajo kishte lindur 10 ditë para kohe.
Ai u kthye nga Iraku në vitin 2008 dhe kohët e fundit mardhëniet e tyre kishin patur disa çarje por përsëri ata kishin eleminuar problemet e tyre dhe vazhduan përsëri, shprehet një mik i familjes.

Por të dielën familja e vajzës që jetonte ngjitur dëgjoi zhurmë dhe vrapoi menjëherë te shtëpia e saj, por gjetën vajzën e tyre të mbuluar nga plagë të shumta thike.

Nëna e re nuk mundi të jetonte nga plagët e marra.
Ajo vdiq para syve të djalit të tyre Jayden.
Leanne McNuff përshkruhej nga të gjithë komshinjtë dhe puna e saj si një vajzë dhe nënë e mrekullueshme, por që vihej re që nuk kishte një ndjenjë humori të mirë.
Tani bashkëshorti i saj dyshohet për vrasje dhe policia po heton për shkaqet e kësaj vrasje e cila mendohet të jetë një debat familjar.


Vret bashkëshorten në sy të fëmijës 4 vjeç Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi