Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Fotogaleri ... :Travel

prej Fri 16 Mar 2012 - 13:54
Ketu mund te sillini fotografi nga me te ndryshem ,kulturat dhe traditat e qytqteve te ndryshem te botes,sillini me fotogaleri.Zogjte dhe ndjesia e lirise
Serish nje tjeter fotogaleri me simbolet e lirise te tokes. Zogjte nga me te vegjelit dhe me te bukurit per ju.

Fotogaleri ... :Travel 10Fotogaleri ... :Travel 1Fotogaleri ... :Travel 2Fotogaleri ... :Travel 3Fotogaleri ... :Travel 4Fotogaleri ... :Travel 5


Edituar për herë të fundit nga Luna në Fri 4 May 2012 - 16:51, edituar 2 herë gjithsej
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Fotogaleri ... :Travel

prej Fri 16 Mar 2012 - 13:55
Bukurite e Qipros

Ishulli i ndare ne dysh i Qipros edhe nje nga vendet me te bukur turistik te dy shteteve. Ja disa foto nga ishulli i shume diskutuar.


Fotogaleri ... :Travel 10Fotogaleri ... :Travel 1Fotogaleri ... :Travel 2Fotogaleri ... :Travel 3Fotogaleri ... :Travel 4Fotogaleri ... :Travel 5Fotogaleri ... :Travel 6Fotogaleri ... :Travel 7Fotogaleri ... :Travel 8Fotogaleri ... :Travel 9Fotogaleri ... :Travel 10
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Fotogaleri ... :Travel

prej Fri 16 Mar 2012 - 13:56
Kopeshti i Pinokut ne Collodi
Ne Collodi eshte hapu nje park i ri dedikuar heroit te femijrise se gjithkush, Pinokut dhe bemave te tij. Ja pamjet nga ky kopesht.
Fotogaleri ... :Travel 10Fotogaleri ... :Travel 1Fotogaleri ... :Travel 2Fotogaleri ... :Travel 4Fotogaleri ... :Travel 5Fotogaleri ... :Travel 6Fotogaleri ... :Travel 7Fotogaleri ... :Travel 8
Sponsored content

default Re: Fotogaleri ... :Travel

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi