Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Më mirë një jastëk holandez se sa një natë me Elisabetta Canalis Empty Më mirë një jastëk holandez se sa një natë me Elisabetta Canalis

Fri 16 Mar 2012 - 15:46
Më mirë një jastëk holandez se sa një natë me Elisabetta Canalis Elissabeta-Canalis-reklamaAmsterdam, 15 mars 2012, NOA- Më mirë të kalosh një natë mbi një jastëk apo nën çarçafë me Elisabetta Canalis?

Holandezët nuk e kanë vënë në diskutim dhe kanë zgjedhur opsionin e parë përballë erotizmit të Canalis.

Por në të vërtetë siç raporton noa.al, zgjedhja është false dhe e rremë, si rrjedhojë e një spoti publicitar për jastëkët.

Elissabetta është protagonistja e spotit të Auping ku ajo josh, ndërsa ai e refuzon.

Elisabetta shfaqet teksa vrapon dhe largohet nga paparacët dhe strehohet në një taksi të zënë nga një djalë.

I riu shfaqet i turpshëm por i dorëzohet sharmit të showgirlit italian.

Elisabetta zgjedh të kalojë me djalin një pasdite romantike dhe dita duhet të mbyllej me një natë të zjarrtë dashurie.

Por krejt papritmas djali preferon të pushojë përqafuar me jastëkun e jo me Canalis.

a.y/noa.al
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi