Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21430
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Cfare tipi jeni?

Fri 25 Feb 2011 - 23:52
1+1=2


Edituar për herë të fundit nga Luan_Valikardi në Sun 17 Apr 2011 - 21:51, edituar 1 herë gjithsej


C'fare tipi jeni!! 6ds9w0
blodyboys
blodyboys
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 291
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : gramsh
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 18/02/2011

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sat 26 Feb 2011 - 21:14
tip i papershkueshem nga plumbi
hahhahahahhahahahahahhahte gjithe dine se une nuk ndalem ne kete jete
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sat 26 Feb 2011 - 21:24
Message reputation : 100% (1 vote)
...tip njesh C'fare tipi jeni!! 570652


C'fare tipi jeni!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sun 27 Feb 2011 - 0:59
Ne pergjithesi tip i qet.


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sun 27 Feb 2011 - 12:53
Message reputation : 100% (1 vote)
tipeshe... C'fare tipi jeni!! 45550


C'fare tipi jeni!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sun 27 Feb 2011 - 13:08
si kjo lart
Salomi
Salomi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 2617
<b>Hobi</b> Hobi : shoping
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne zemren e Shqiperise
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/02/2010

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sun 27 Feb 2011 - 14:57
tip qejfleshe C'fare tipi jeni!! 1698836746


Nese nje dite do te qash,
Me kerko!
S’te premtoj qe do te mundem te te bej te buzeqeshesh,
Por mundem te qaj me TY!
Nese nje dite do deshirosh te ikesh larg,
Me kerko!
S’te premtoj qe do mundohem te te ndaloj,
Por mundem te vij me TY!
Nese nje dite nuk do deshirosh te flasesh me njeri;
Me lajmero…
Te premtoj qe do te jem i heshtur!
Por…
Nese nje dite do me kerkosh dhe nuk do me gjesh…
Eja per vizite…
Ndoshta kam nevoje per TY…
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sun 27 Feb 2011 - 15:01
tip serioz dhe ngacmues [bashke]
Salomi
Salomi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 2617
<b>Hobi</b> Hobi : shoping
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne zemren e Shqiperise
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/02/2010

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sun 27 Feb 2011 - 15:03
Message reputation : 100% (1 vote)
capkene.... C'fare tipi jeni!! 570652


Nese nje dite do te qash,
Me kerko!
S’te premtoj qe do te mundem te te bej te buzeqeshesh,
Por mundem te qaj me TY!
Nese nje dite do deshirosh te ikesh larg,
Me kerko!
S’te premtoj qe do mundohem te te ndaloj,
Por mundem te vij me TY!
Nese nje dite nuk do deshirosh te flasesh me njeri;
Me lajmero…
Te premtoj qe do te jem i heshtur!
Por…
Nese nje dite do me kerkosh dhe nuk do me gjesh…
Eja per vizite…
Ndoshta kam nevoje per TY…
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sun 27 Feb 2011 - 15:04
mistrec C'fare tipi jeni!! 570652
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sun 27 Feb 2011 - 18:47
shume i qete....
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: C'fare tipi jeni!!

Tue 5 Apr 2011 - 16:38
e shkathet ,pak nevrike ,kur duhet ,dhe e drejte
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: C'fare tipi jeni!!

Tue 5 Apr 2011 - 16:42
lazdran.....
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sat 16 Apr 2011 - 18:26
tip i qete edhe shume e dashur do thoja ,,me pelqen te jem mes njerezve ,,,,vetmia me mbyt
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sat 16 Apr 2011 - 19:36
Ina shkruajti:tip i qete edhe shume e dashur do thoja ,,me pelqen te jem mes njerezve ,,,,vetmia me mbyt
i njet ene une
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sat 16 Apr 2011 - 19:37
Shpejtimi shkruajti:
Ina shkruajti:tip i qete edhe shume e dashur do thoja ,,me pelqen te jem mes njerezve ,,,,vetmia me mbyt
i njet ene une
C'fare tipi jeni!! 3480151997 seriozisht
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sat 16 Apr 2011 - 20:29
ne pergjithesi tip i qet, tip humoristik me ata qe din te sillen dhe pranojn shakat, tip i agresiv me injorantet


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sat 16 Apr 2011 - 20:31
Ak-47 shkruajti:ne pergjithesi tip i qet, tip humoristik me ata qe din te sillen dhe pranojn shakat, tip i agresiv me injorantet
pak a shume ngjajme
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sat 16 Apr 2011 - 20:31
e keshtu me duket dhe mua


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sat 16 Apr 2011 - 20:33
Ak-47 shkruajti:e keshtu me duket dhe mua
me pelqen qe ngjajme
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sat 16 Apr 2011 - 20:37
Ina shkruajti:
Ak-47 shkruajti:e keshtu me duket dhe mua
me pelqen qe ngjajme
edhe mua me pelqen


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sun 17 Apr 2011 - 11:47
tip qe nuk doja te isha ky tip C'fare tipi jeni!! 482245 C'fare tipi jeni!! 482245
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sun 17 Apr 2011 - 20:00
Ina shkruajti:
Shpejtimi shkruajti:
Ina shkruajti:tip i qete edhe shume e dashur do thoja ,,me pelqen te jem mes njerezve ,,,,vetmia me mbyt
i njet ene une
C'fare tipi jeni!! 3480151997 seriozisht
Po shume seriozisht....
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sun 17 Apr 2011 - 20:06
Message reputation : 100% (1 vote)
te gjitha nga pak i kam C'fare tipi jeni!! 721253


C'fare tipi jeni!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sun 17 Apr 2011 - 20:06
E qete.
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sun 17 Apr 2011 - 20:09
I ndjeshem shume.....(pak gjest i keq e di po ja qe jam keshtut nuk mund ta ndryshoj e kam natyren ashtut)
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sun 17 Apr 2011 - 20:14
Message reputation : 100% (1 vote)
pak andipatike per disa,per tjere goce flori jam C'fare tipi jeni!! 884628


C'fare tipi jeni!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sun 17 Apr 2011 - 20:16
100jam
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sun 17 Apr 2011 - 20:34
Shume i kuptueshem.....
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sun 17 Apr 2011 - 21:44
i dashur shume (po ja qe sduhet )
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sun 17 Apr 2011 - 21:50
Message reputation : 100% (1 vote)
me oret e mia


C'fare tipi jeni!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sun 17 Apr 2011 - 21:51
e sinqert me te gjithe po ja qe nuk duhet se nuk e vlereson njeri
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: C'fare tipi jeni!!

Mon 18 Apr 2011 - 13:02
I pa kuptueshem....
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21430
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: C'fare tipi jeni!!

Wed 4 May 2011 - 6:17
I qetë...


C'fare tipi jeni!! 6ds9w0
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: C'fare tipi jeni!!

Fri 6 May 2011 - 13:58
Shume i bute edhe pse nuk duhet te jem....
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sat 7 May 2011 - 14:16
nevrik
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sat 7 May 2011 - 16:03
tip.................. e dashur e e qete
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21430
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sat 7 May 2011 - 16:05
Beqar... C'fare tipi jeni!! 1698836746


C'fare tipi jeni!! 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sat 7 May 2011 - 16:09
BEQARE E UNE C'fare tipi jeni!! 1698836746 C'fare tipi jeni!! 1698836746
Agnesa
Agnesa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1536
<b>Hobi</b> Hobi : Shetitjet, ne ditet me shi!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne shoqerine tuaj!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/12/2010

default Re: C'fare tipi jeni!!

Sat 7 May 2011 - 16:45
Message reputation : 100% (1 vote)
Acaruese nervash ndonjehere.


Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate...
Sponsored content

default Re: C'fare tipi jeni!!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi