Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Shqiponja, tatuazh në trupin e Kreshnik Qatos

prej Mon 26 Mar 2012 - 16:13
Shqiponja, tatuazh në trupin e Kreshnik Qatos 52695TIRANE - Një tjetër informacion na vjen për një tjetër person publik, këtë herë në kategorinë e sportit dhe pikërisht boksit.

Kreshnik Qato, i njohur për shpirtin patriotik që e karakterizon, ka bërë së fundmi një tatuazh dhe ajo që ka zgjedhur të stampojë në trupin e tij është pikërisht shqiponja.

Një tatuazh i thjeshtë, por që në fund të fundit ka një domethënie të madhe për Kreshnikun, që sipas tij e ka realizuar me dëshirë të madhe. Nuk ka qenë e vështirë për boksierin të vendoste për tatuazhin, pasi shqiponja është elementi më i rëndësishëm që ai ka dashur të përvetësojë.

(er.nu/Bluetooth/BalkanWeb)
Shqiponja, tatuazh në trupin e Kreshnik Qatos Spacer
Shqiponja, tatuazh në trupin e Kreshnik Qatos Spacer


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Shqiponja, tatuazh në trupin e Kreshnik Qatos 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi