Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Marko dhe David, skulptorët e tortave

prej Tue 27 Mar 2012 - 19:44Marko dhe David, skulptorët e tortave 63292

 • Marko dhe David, skulptorët e tortave 63291
 • Marko dhe David, skulptorët e tortave 63292
 • Marko dhe David, skulptorët e tortave 63293
 • Marko dhe David, skulptorët e tortave 63294
 • Marko dhe David, skulptorët e tortave 63295
 • Marko dhe David, skulptorët e tortave 63296
 • Marko dhe David, skulptorët e tortave 63297
 • Marko dhe David, skulptorët e tortave 63298
 • Marko dhe David, skulptorët e tortave 63299
 • Marko dhe David, skulptorët e tortave 632910
 • Marko dhe David, skulptorët e tortave 632911
 • Marko dhe David, skulptorët e tortave 632912
 • Marko dhe David, skulptorët e tortave 632913
 • Marko dhe David, skulptorët e tortave 632914
 • Marko dhe David, skulptorët e tortave 632915
 • Marko dhe David, skulptorët e tortave 632916
Marko dhe David, skulptorët e tortave Spacer
Marko dhe David, skulptorët e tortave Spacer
Marco dhe Davide, gjysëm artistë dhe gjysëm pasticierë. Me sheqer dhe pana ato arrijnë të realizojnë ëmbëlsira që duken si mikroskulptura, këpucë femrash, canta firmato, letra bixhozi ose zonja në vaskë. Red Carpet cake design debuton në Panairin Pranveror. (da.xha/BalkanWeb)


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Marko dhe David, skulptorët e tortave 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi