Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

Sheh ëndrra erotike? Ja si shpjegohen Empty Sheh ëndrra erotike? Ja si shpjegohen

Thu 29 Mar 2012 - 9:56
Sheh ëndrra erotike? Ja si shpjegohen 52820TIRANE-Të shohësh një ëndërr erotike, mund t’ju vërë me të vërtetë në siklet pas zgjimit. Në realitet, megjithatë, nuk ka asgjë të keqe. Janë thjesht ëndrra, si gjithë të tjerat. Por nëse ndiqni këtë manual modest të interpretimit të tyre, do të jeni edhe më të qartë për ato që sinjifikojnë në të vërtetë.

Seks me shumë gra
Nuk ka një kuptim të keq për burrin që e sheh atë. Do të thotë se është koha për të punuar mbi vetërespektin e tij, i cili mund të jetë në nivele mjaft të ulëta.

Seks me një të huaj
Duket disi perverse, dëshira juaj për seks. Duhet të eksploroni aspektet e personalitetit tuaj, sidomos ato që ju i neglizhoni.

Seks me një që e urreni
Të ëndërroni për diçka që ju bën të ndiheni të frustruar është një shenjë e pakënaqësisë së thellë. A keni menduar ndonjëherë se nga jeta mund të merrni ndonjë gjë më të mirë?

Në shtrat me armikun
Ndoshta ka shumë gjëra rreth tij që ju bën të ndjeheni mirë dhe tani që ju jeni të humbur. Punoni më shumë në marrëdhënien tuaj të tanishme në çift.

(d.b/Femina/BalkanWeb)
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi