Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Caño Negro, “parajsa” e egër në Costa Rica

prej Fri 30 Mar 2012 - 1:00
Ndodhemi në Caño Negro Wildlife Reserve, në Costa Rica, një zonë 102 km katrorë dhe është e njohur për biodiversitetin që ajo përmban. Ajo njihet për jetën e egër, ka nga llojet më të ndryshme të kafshëve. Këtu janë disa foto të kësaj zone, në veri të vendit afër kufirit me Nikaraguan. (er.cu/BalkanWeb)
Caño Negro, “parajsa” e egër në Costa Rica 63451Caño Negro, “parajsa” e egër në Costa Rica 63452Caño Negro, “parajsa” e egër në Costa Rica 63453Caño Negro, “parajsa” e egër në Costa Rica 63454Caño Negro, “parajsa” e egër në Costa Rica 63455Caño Negro, “parajsa” e egër në Costa Rica 63456Caño Negro, “parajsa” e egër në Costa Rica 63457Caño Negro, “parajsa” e egër në Costa Rica 63458Caño Negro, “parajsa” e egër në Costa Rica 63459Caño Negro, “parajsa” e egër në Costa Rica 634510Caño Negro, “parajsa” e egër në Costa Rica 634511Caño Negro, “parajsa” e egër në Costa Rica 634512


Caño Negro, “parajsa” e egër në Costa Rica Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi