Shko poshtë
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Nese jeta do te "degjonte"... cfare do i thoje?

prej Mon 21 Feb 2011 - 15:01
Te supozojm se jeta kupton shka i thua dhe te ndegjon, cka do i thoje per cdo mengjes kur do zgjoheshe nga gjumi?Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Thu 14 Apr 2011 - 14:04
ah jete..... jete pse me hesht


 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Thu 14 Apr 2011 - 14:17
Urdhëro


 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 16 Apr 2011 - 22:13
Me merr , n.q.s nuk plotsoj ate deshir te fundit qe kam .
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 16 Apr 2011 - 22:19
cfare do me nga jeta ime ,,,me morre personin me te afert ,,,mjaft
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 16 Apr 2011 - 22:27
mos me braktis por me qendro prane e me jep shprese.......


 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 16 Apr 2011 - 22:34
me sill ne rrugen time personin qe me takon e jo me shume
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sun 17 Apr 2011 - 0:06
me shiko pak se te kam xhan e mos me kthe kurrizin kur e di qe vetem ti je shpresa ime e fundit...


 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sun 17 Apr 2011 - 0:23
do ta shaja me llafet me te kqija qe mund te gjeja.


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sun 17 Apr 2011 - 16:35
a ka mundesi te me sjellesh nje here vetem lumturi
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Nëse jeta do të "dëgjonte",çfarë do i thoje?

prej Mon 16 May 2011 - 23:32
Do i thojaa,,,,me ke kujdes nga rreziqet dhe te keqen e kesaj bote,,gjithashtu ruajmi te gjithe personat qe njoh,kam njohur,dhe do ti njohe ........
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Mon 16 May 2011 - 23:36
do ti thoja mos me lejo te jem i smurAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Mon 16 May 2011 - 23:37
do t'i thoja: mos u bo krenare se me mban gjall mua ne kete bote,sepse po te ishte zgjidhja ime,kurre s'do te te kisha kerkuar te lindja te betohem per ate Zot.
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Mon 16 May 2011 - 23:38
do ti thoja mos me largo nga rruga e zotitAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Mon 16 May 2011 - 23:39
do i thoja rri sa me gjate prane meje.....dhe me lejo te jem gjithmone e lumtur
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Mon 16 May 2011 - 23:56
ahh jete o jete Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? 36297237


 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Mon 16 May 2011 - 23:59
Je enigm,detyre me zgjidhje pakufi,
here e embel e here e hidhure,
e une kur s'do te te kuptoj ty...
une as emrin tende s'mund t'a definoj ne detaje,
jete-jetojm-jetuam....emer qe te dergon tek ato varre. Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? 482245
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Tue 17 May 2011 - 0:19
me ler te rroj i lire
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Wed 1 Jun 2011 - 19:39
dy temat u bashkuan


 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Wed 1 Jun 2011 - 19:40
Me ler nje here te mos vuaj kaq shume,,,, Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? 482245
imagjepsuri
imagjepsuri
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1053
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika....filmi....futbolli
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Drenas
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Mon 13 Jun 2011 - 14:33
Na i lehteso gjerat.....Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Tue 14 Jun 2011 - 15:13
...ku je moj shoqe Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? 1698836746


 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? 6ds9w0
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Tue 14 Jun 2011 - 21:02
rruges jam me ty Very Happy


 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Tue 14 Jun 2011 - 21:03
Shendet shendet shendet
Agnesa
Agnesa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1536
<b>Hobi</b> Hobi : Shetitjet, ne ditet me shi!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne shoqerine tuaj!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/12/2010

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Tue 14 Jun 2011 - 21:03
Po ec krah per krah me ty, duke qene aleate te njera tjetres, me shpresen se do te arrij finishin ne kembe dhe do te kurorezoj me sukses rrugen time.


Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate...
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Tue 14 Jun 2011 - 21:08
Tytje he dreq se smu ndave qe smu ndave nje her ngele mbas meje gjith kohes as nje birr se pi dot vetem se do te kem nga mbas Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? 1698836746 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? 1698836746 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? 1698836746


 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Agnesa
Agnesa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1536
<b>Hobi</b> Hobi : Shetitjet, ne ditet me shi!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne shoqerine tuaj!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/12/2010

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Tue 14 Jun 2011 - 21:11
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:Tytje he dreq se smu ndave qe smu ndave nje her ngele mbas meje gjith kohes as nje birr se pi dot vetem se do te kem nga mbas Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? 1698836746 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? 1698836746 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? 1698836746


Do e kem parasysh qe te vazhdoj dhe te perforcoj sulmin dhe te marr forca per te vazhduar dhe per tju ndjekur me postime, sepse fundja e kerkuat vete apo jo, pas gjithe debatit te bere tek tema: "A eshte gabim te jemi te sinqerte", ku, ishit ju qe me ndiqnit me postime,thashe te laja "borxhin". Very Happy


Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate...
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Tue 14 Jun 2011 - 21:13
Agnesa shkruajti:
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:Tytje he dreq se smu ndave qe smu ndave nje her ngele mbas meje gjith kohes as nje birr se pi dot vetem se do te kem nga mbas Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? 1698836746 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? 1698836746 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? 1698836746


Do e kem parasysh qe te vazhdoj dhe te perforcoj sulmin dhe te marr forca per te vazhduar dhe per tju ndjekur me postime, sepse fundja e kerkuat vete apo jo, pas gjithe debatit te bere tek tema: "A eshte gabim te jemi te sinqerte", ku, ishit ju qe me ndiqnit me postime,thashe te laja "borxhin". Very Happy

sjam kondra qejf te kesh fundja per kte pune hym ne forum per bisedim argtim pyetje pergjigje gjithcka Very Happy


 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Tue 14 Jun 2011 - 21:20
me len at ku jam ....ne ate qetesi


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? N
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Tue 14 Jun 2011 - 23:16
do ti them selden e du gjithmon takam pran Very HappyCalypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Tue 14 Jun 2011 - 23:21
Te lutem, mos qaj vetem,
mos qesh vetem,
mos shetit vetem,
cdo gje qe do bash
do ta bajme se bashku.....*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? N
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Tue 14 Jun 2011 - 23:21
Faleminderit qe me ke sjell deri ketu.
imagjepsuri
imagjepsuri
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1053
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika....filmi....futbolli
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Drenas
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 18 Jun 2011 - 10:51
hajde behu me e mire me e sjellshme hahhahahaAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 18 Jun 2011 - 10:52
Me merr kur te duash ti
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 18 Jun 2011 - 12:46
merre ate siper po ta mbajti


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 18 Jun 2011 - 12:54
dua 1 milion femra ne jeten time te plas nga femrat Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? 45550avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 18 Jun 2011 - 12:58
hahha uen dua gjysem milioni Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? 45550


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 18 Jun 2011 - 12:59
AK mos me ule pazarin jam me predendime une 1 milion edhe pike Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? 45550avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 18 Jun 2011 - 13:06
po e shtojm dhe nje qinshe se sbehet namim


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 18 Jun 2011 - 13:08
1 milion thashe si leviz paazarit pare uneSponsored content

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi