Shko poshtë
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Nese jeta do te "degjonte"... cfare do i thoje?

prej Mon 21 Feb 2011 - 15:01
First topic message reminder :

Te supozojm se jeta kupton shka i thua dhe te ndegjon, cka do i thoje per cdo mengjes kur do zgjoheshe nga gjumi?
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 13:20
JETE si e kie burrin femijet vjerren shpresoj qe te jeni te gjithe mire (jeta e ka emrin nje grua ne lagjen time) Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 81192


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Saraa
Saraa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1065
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : everywhere ;)
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/02/2012

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 13:28
Durrsaku shkruajti:JETE si e kie burrin femijet vjerren shpresoj qe te jeni te gjithe mire (jeta e ka emrin nje grua ne lagjen time) Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 81192
 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 1698836746 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 1698836746 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 1698836746 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 1698836746 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 1698836746


 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 Music-desi-glitters-8Emri: Femer
Mbiemri: E pamposhtur
Profesioni: Thurse endrrash
Gjendja civile: Enderr ne vazhdim
Gjatesia: Mjaftueshem per te arritur mollen e ndaluar nje dit
Pesha: Sa vetja, sa ndjenja, sa fjala e dhen dhe e shkrua
Shenja te vecanta: Nje pentagram rudhash me nota trishtimi ne mendje dhe melodia e krijuar nga dashuria e zemres
Syt: kafe me nuanca te turbullta pasionesh te djegura
Ngjyra: E erret per fshehjen e skuqjes nga fajet e lehta
Antipati: Loja egoiste e meshkujve
Simpati: Cdo gje q me fal lumturi
Frika: ZOTI!
Pasuria: Drita e zemres me te cilen fitoj dashurin
Synimi: Te sfidoj boten e cila synon te vras cdo enderr timen...!
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 13:28
angel of death shkruajti:
Durrsaku shkruajti:JETE si e kie burrin femijet vjerren shpresoj qe te jeni te gjithe mire (jeta e ka emrin nje grua ne lagjen time) Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 81192
 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 81192 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 81192 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 81192 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 81192 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 81192
angel se beson eshte e vertete Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 2793563973


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Saraa
Saraa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1065
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : everywhere ;)
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/02/2012

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 13:32
Durrsaku shkruajti:
angel of death shkruajti:
Durrsaku shkruajti:JETE si e kie burrin femijet vjerren shpresoj qe te jeni te gjithe mire (jeta e ka emrin nje grua ne lagjen time) Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 81192
 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 81192 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 81192 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 81192 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 81192 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 81192
angel se beson eshte e vertete Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 2793563973

te besoj te besojj.... Very Happy


 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 Music-desi-glitters-8Emri: Femer
Mbiemri: E pamposhtur
Profesioni: Thurse endrrash
Gjendja civile: Enderr ne vazhdim
Gjatesia: Mjaftueshem per te arritur mollen e ndaluar nje dit
Pesha: Sa vetja, sa ndjenja, sa fjala e dhen dhe e shkrua
Shenja te vecanta: Nje pentagram rudhash me nota trishtimi ne mendje dhe melodia e krijuar nga dashuria e zemres
Syt: kafe me nuanca te turbullta pasionesh te djegura
Ngjyra: E erret per fshehjen e skuqjes nga fajet e lehta
Antipati: Loja egoiste e meshkujve
Simpati: Cdo gje q me fal lumturi
Frika: ZOTI!
Pasuria: Drita e zemres me te cilen fitoj dashurin
Synimi: Te sfidoj boten e cila synon te vras cdo enderr timen...!
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 13:43
Na jep durimin.
Unknown
Unknown
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : Gjerat e veshtira ...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : grecce
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 14:38
Thjesht Dua Te Jem I Lumtur :(
Kerkoj Shummmmmmmmm ?! ;(


Leximi për mendjen është si gjimnastika për trupin ...
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 14:39
eci dhe une ne udhen tane


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 N
someone
someone
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 228
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : castle
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/01/2012

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 15:58
a je vertet e veshtir apo veq mua me dukesh e tille ??
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 17:13
Me co tek rruget e saj.....


 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 17:25
Me fal qetesi ne shpirt


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 17:29
Me jep pak durim per te kuptuar disa njerz


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 17:36
Me ndihmo te harroj disa gjera


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 17:37
me kethe pak mbrapa me kohen se dua te ndryshoj disa gjera


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 17:50
Mos me deno per disa vednime qe mora


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 18:17
do me pelqente te kuptoja vendimet e tua


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 18:26
Me plas pas shkembinjve,edhe une prap ngrihem.

Me gjunjezon,edhe serish gjej fuqine.

Me ledhaton,edhe serish te buzeqesh.

Me gezon,edhe serish ndihem pjese e fatit.

Vetem e vetem se marr fryme Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 1986279574
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 18:47
Po si su merzite i here duke me par me gjithe kete vuajtjee


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 74537453
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 18:50
te kam te dashur njonenAlbo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 18:54
Embelsira shkruajti:Po si su merzite i here duke me par me gjithe kete vuajtjee

A te pelqejne filmat ne kinema?
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 18:55
Albo shkruajti:
Embelsira shkruajti:Po si su merzite i here duke me par me gjithe kete vuajtjee

A te pelqejne filmat ne kinema?
Po shume


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 74537453
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 19:01
Embelsira shkruajti:
Albo shkruajti:
Embelsira shkruajti:Po si su merzite i here duke me par me gjithe kete vuajtjee

A te pelqejne filmat ne kinema?
Po shume

Atehere,,,,,,,,,,,,

Jeta s'ka vuajtje,por thjesht ka prova.

Ajo ka ligje,edhe ne zbatues ne pranim te tyre.

Ato jane te dhimbshme disa here,por gjithmone ka nje pergjigje edhe nje shperblim.

Aftesite qe zoteron te perkasin ty,,,,,,,,,,,

Buzeqeshi!!! Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 308101790
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 19:02
Albo shkruajti:
Embelsira shkruajti:
Albo shkruajti:
Embelsira shkruajti:Po si su merzite i here duke me par me gjithe kete vuajtjee

A te pelqejne filmat ne kinema?
Po shume

Atehere,,,,,,,,,,,,

Jeta s'ka vuajtje,por thjesht ka prova.

Ajo ka ligje,edhe ne zbatues ne pranim te tyre.

Ato jane te dhimbshme disa here,por gjithmone ka nje pergjigje edhe nje shperblim.

Aftesite qe zoteron te perkasin ty,,,,,,,,,,,

Buzeqeshi!!! Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 308101790
Hmmm Albo faleminderit shume,do e marr si nje keshill.! Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 1286751612


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 74537453
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 19:03
 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 567818 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 74852
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 20:26
me zgjidh pak keta problemet se po me mbysin....
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 20:33
Behu me e lehte e ndaloje pak hapin, se s'po te arrij dot... krt


 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Fata
Fata
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 2151
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne boten time.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/02/2012

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 20:58
E kisha lute te m'kthej per disa vite mprapa...
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sat 25 Feb 2012 - 21:38
mir mengjesiii


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Malwina
Malwina
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 2624
<b>Hobi</b> Hobi : nthg
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sun 26 Feb 2012 - 16:49
Do ti thoja pse ka njerez injorante dhe me tri fytyra.


Prayer is an open line to ALLAH..

No cards to use,
No low battery problem,
No network error,

No charging,
always good signal and all messages sent.

▓▓▓▓█░▓█░░░▓█░░░▓▓▓▓█░▓█░▓█
▓█░▓█░▓█░░░▓█░░░▓█░▓█░▓█░▓█
▓▓▓▓█░▓█░░░▓█░░░▓▓▓▓█░▓▓▓▓█
▓█░▓█░▓█░░░▓█░░░▓█░▓█░▓█░▓█
▓█░▓█░▓▓▓█░▓▓▓█░▓█░▓█░▓█░▓█

──────────██
─────────█▒▒█
─────────█▒▒█
─────────█▒▒█
──────██▒█▒▒█
────██▒▒██▒▒█
──██▒▒█▒█████
─█▒▒█▒▒█▒▒▒▒▒█
█▒█▒▒█▒▒███▒▒▒█
─█▒█▒▒█▒▒█▒█▒▒█
─█▒█▒▒███▒▒▒▒█
──█▒██▒▒▒▒▒▒█
───█▒▒▒▒▒▒▒█
────█▒▒▒▒▒▒█
[/b]
my Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 Zemer beats for ALLAH
inna91
inna91
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 9
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Roma
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/02/2012

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sun 26 Feb 2012 - 17:01
kthem 1 vit me mbas te isha prap 20 vjece,,, Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 36297237
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sun 26 Feb 2012 - 17:20
Malwina shkruajti:Do ti thoja pse ka njerez injorante dhe me tri fytyra.

E me tre e me kater e me sa te duash ti krt ,njeri pa fytyra njeh ti? Neutral


 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sun 26 Feb 2012 - 17:21
Aяjαиα shkruajti:
Malwina shkruajti:Do ti thoja pse ka njerez injorante dhe me tri fytyra.

E me tre e me kater e me sa te duash ti krt ,njeri pa fytyra njeh ti? Neutral

Nuk jemi te gjith aq engjellor sa dukemi krt


 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sun 26 Feb 2012 - 17:24
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:
Aяjαиα shkruajti:
Malwina shkruajti:Do ti thoja pse ka njerez injorante dhe me tri fytyra.

E me tre e me kater e me sa te duash ti krt ,njeri pa fytyra njeh ti? Neutral

Nuk jemi te gjith aq engjellor sa dukemi krt

As ne vete s'mundemi te jemi te till,prandaj mos pretendojme qe te tjeret te jene ashtu me ne.. krt


 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sun 26 Feb 2012 - 18:05
Aяjαиα shkruajti:
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:
Aяjαиα shkruajti:
Malwina shkruajti:Do ti thoja pse ka njerez injorante dhe me tri fytyra.

E me tre e me kater e me sa te duash ti krt ,njeri pa fytyra njeh ti? Neutral

Nuk jemi te gjith aq engjellor sa dukemi krt

As ne vete s'mundemi te jemi te till,prandaj mos pretendojme qe te tjeret te jene ashtu me ne.. krt

Sigurisht as nuk kerkoj nga te tjeret te jen ...Very Happy


 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sun 26 Feb 2012 - 18:40
Sidoqoft Miremengjesi Jete!


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 74537453
Unknown
Unknown
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : Gjerat e veshtira ...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : grecce
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sun 26 Feb 2012 - 21:33
Thjesht me ler te jetoj i lumtur sepse me duket ... me ke lene .... ;(


Leximi për mendjen është si gjimnastika për trupin ...
avatar
Tollumbace
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1707
<b>Hobi</b> Hobi : Lufto per Veten,,ec perpara kurr mos u ndal ,forcen e shpirtit askujt mos ja fal ..Ec vazhdo drejtimin tend ,nese pengohesh diku cohu perseri ne kembe ,askujt meshire mos i kerko nese dikush te lendon per te mos u mundo ,lufto per jeten eshte shume e bukur kurr mos e vrit mendjen se do ngelesh e humbur ..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku te dua un
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/10/2011
http://www.klealove.com

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Sun 26 Feb 2012 - 21:44
Nuk dua asgje me teper qe te mundohem qe te ngjitem me hapat e mi deri aty ku ke deshir qe te me lejosh qe un te shijoi gjithcka deri ne shkallen e fundit te frymes time .


grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Fri 30 Mar 2012 - 18:44
Te supozojm se jeta kupton se qka i thua dhe te ndegjon qka do i thoje per cdo mengjes kur te zgjoheshe nga gjumi?


PS :Je dhurata me e mir qe me ka ardhur nga Zoti ,dua qe te te jetoj me te gjitha mirsit qe ike mbrenda.Mos me tako me fatkeqsit ,problemet dhe lufterat.Mos me zhgenje,me shoqero ne kercimin tim,mos u ndalo,por bashk me mua ndihmom qe te perparojm te sfidoj Boten dhe te jem i pari ne cdo aspekt tendin.nese me sjell ndonje fatkeqesi me sjell durimin qe ta perballoj ashtu si burat.Mezi pres qe pas kthesave tua te di se qar suprize do me sjellish.


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 J5zhxd
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Fri 30 Mar 2012 - 18:52
Nga ti e kam mesuar artin e luftes dhe fitores, dhe prape e dobet me dukesh.

Ps:E bukur tema krt


 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Fri 30 Mar 2012 - 20:09
do te shijoj deri ne fund


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Fri 30 Mar 2012 - 20:30
T'ju dhuroje Njerezve pak me shume Zemerbardhesi dhe qe ti beje Paqesor dhe te mirekuptueshem


 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi