Shko poshtë
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Nese jeta do te "degjonte"... cfare do i thoje?

prej Mon 21 Feb 2011 - 15:01
First topic message reminder :

Te supozojm se jeta kupton shka i thua dhe te ndegjon, cka do i thoje per cdo mengjes kur do zgjoheshe nga gjumi?
Aleksander
Aleksander
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1031
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Elbasan
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/03/2012

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Fri 30 Mar 2012 - 21:08
Aяjαиα shkruajti:T'ju dhuroje Njerezve pak me shume Zemerbardhesi dhe qe ti beje Paqesor dhe te mirekuptueshem
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Fri 30 Mar 2012 - 21:45
mjep fuqi sa te mbretheje rripin e pantallonave
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Fri 30 Mar 2012 - 21:51
te mi kthen prindit ne ket jetAleksander
Aleksander
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1031
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Elbasan
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/03/2012

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Fri 30 Mar 2012 - 22:06
Shendet e lumturi
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Fri 30 Mar 2012 - 22:08
na e lehteso pak kete jeten...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 7 Image
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Fri 30 Mar 2012 - 22:09
per me mire shtoje o zot .. per me keq mle kshu si jam dy zemra Boks
Aleksander
Aleksander
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1031
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Elbasan
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/03/2012

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Fri 30 Mar 2012 - 22:10
dashuri sa me shume
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Tue 29 May 2012 - 21:12
Je dhurata me e madhe qe me eshte bere nga Zoti!
Po mundohem te shfrytezoj gjithcka qe ti me ofron brenda kufijve te vetes time, brenda qellimeve qe kerkoj te arrij dhe pa shkelur ne kurriz te te tjereve.Te sfidoj dhe me sfidon por pa u djegur as une as ti.Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Tue 29 May 2012 - 21:42
Mos gabo t'u dhurosh gjdo kujt ate qe me dhurove mua, sepse jo gjdo kush di ta shfrytezoje per te mire. Megjithse edhe une se kam shfrytezu deri ne fund per te mire, te pakten per te keq as qe kam mendu ta shfrytezoje kete perparsi qe me keni dhuru!
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Tue 29 May 2012 - 22:03
te jete e drejte me njerezit e rinjte e mos ti marri nga jeta kaq shpejt


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 7 5l3r52
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Tue 29 May 2012 - 22:14
te me degjoj cdo her


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Tue 29 May 2012 - 22:14
Bledii shkruajti:te jete e drejte me njerezit e rinjte e mos ti marri nga jeta kaq shpejt


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 7 5l3r52
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Tue 29 May 2012 - 22:14
Єѕмiяα shkruajti:te me degjoj cdo her


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Tue 29 May 2012 - 22:16
asgje


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 7 5l3r52
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Tue 29 May 2012 - 22:16
te me degjoj cdo her


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Thu 6 Mar 2014 - 23:16
Fitoj!
Si gjithmone fitoj.  Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 7 2035348318  Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 7 2035348318 
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Thu 6 Mar 2014 - 23:21
...3000 mp!  grrrr 


 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje? - Faqe 7 6ds9w0
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Fri 7 Mar 2014 - 7:51
Pse je kaq e pa drejte.
Mirsa
Mirsa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 137
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/07/2013

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Fri 14 Mar 2014 - 12:46
Message reputation : 100% (1 vote)
Me jep guximin te Jetoj pa frig.
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Fri 14 Mar 2014 - 18:07
te me jam shendet dhe lumturiAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

prej Fri 14 Mar 2014 - 22:34
Me fal durimin.
Sponsored content

default Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi