Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Per ke do te kishit dhene jeten: per nje dashuri apo per prinderit?

prej Sat 31 Mar 2012 - 23:15
Nese ju vie rasti,dasht Zoti askush mos te jete ne mes te kesaj dileme,por nese ju vie rasti te zgjidhnjit njeren nga keto dy opcione cili do te ishte?
Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Per ke do te kishit dhene jeten: per nje dashuri apo per prinderit?

prej Sat 31 Mar 2012 - 23:18
Shpresoj te mos jem kurr ne kete dilem......nuk e di me saktesi por mendoj se do zgjidhja prindrit......


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Per ke do te kishit dhene jeten: per nje dashuri apo per prinderit?

prej Sun 1 Apr 2012 - 0:37
Pyetje e veshtire Besa edhe nuk besoj se do beja ndarje ketu nese nevojitet te jap jeten e ne c'kuptim...!!Sepse po ta marrim keshtu familja nga ana e saj sdo deshte kurr qe te shkaktonte dicka ty pasi do te miren tende edhe bazuar ne kete vete prinderit mendohet te japin jeten per familjen e tyre e jo ne por nese e sjell situata ashtu qe kjo te varet nga une si per njeren pale pra familjen e per dashurine do beja te njejten gje...po flasim fjale te medha tani edhe pak jashte asaj realisht sepse ta japesh jeten eshte dicka qe do guxim edhe te madh biles e ne fjale e shprehim shume lehte ate por ne praktike teper e veshtire edhe shpresoj mos has dicka te tille sepse sido qe te jete eshte e dhimbshme prap pasi te humbur dalim gjithsesi.. Per ke do te kishit dhene jeten: per nje dashuri apo per prinderit? 2585209286


Per ke do te kishit dhene jeten: per nje dashuri apo per prinderit? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Per ke do te kishit dhene jeten: per nje dashuri apo per prinderit?

prej Mon 2 Apr 2012 - 20:37
Te japesh jeten nuk eshte gje e leht them se askush sdo kishte guximin te bente i zgjedhje te tille...Familja dhe dashuria jan dy gjera qe te mbajn ne jete po ne kete rast tregohem e sinqert me veten dhe te tjert nese do isha i situate te tille, atehere ne kete rast do i'pja jeten per familjen time (nene )...sepse eshte e vetmja qe ma din vleren dhe me do pa asnje interes...JA VLEN ti shlyj borxhin dhe mundin qe ka ber e per te merritur edhe nese do vdisja per te jeta s'do me dhimbeset.Very Happy
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Per ke do te kishit dhene jeten: per nje dashuri apo per prinderit?

prej Mon 2 Apr 2012 - 20:42
vetem per femijen tim

arsyeja? sepse nena ma dhuroj jeten dhe nqs e jap per te do vuante me shume se cdo gje ne bote pradaj sdua ta shoh te vuaj

per dashurine sdo e jepja jeten time sepse me kalimin e kohes plaga e se dashures do u mbyllte dhe do kish tjeter njeri ne zemer

femija eshte krijesa ime per ate do beja gjithca


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Per ke do te kishit dhene jeten: per nje dashuri apo per prinderit? 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

default Re: Per ke do te kishit dhene jeten: per nje dashuri apo per prinderit?

prej Mon 2 Apr 2012 - 20:51
Per mamin tim


Per ke do te kishit dhene jeten: per nje dashuri apo per prinderit? 705491909
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Per ke do te kishit dhene jeten: per nje dashuri apo per prinderit?

prej Mon 2 Apr 2012 - 20:53
prindrit...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Per ke do te kishit dhene jeten: per nje dashuri apo per prinderit? Image
Sponsored content

default Re: Per ke do te kishit dhene jeten: per nje dashuri apo per prinderit?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi