Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Nje femer e perdale apo nje djale homoseksual?

prej Mon 2 Apr 2012 - 20:37
Kush mendon se ndihet me keq ai prind qe ka per femije nje femer te perdale apo ai qe ka nje djale homoseksual kjo pyetje vlen per te gjithe diskutim te mbare

kush eshte me keq te kesh per femije?


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nje femer e perdale apo nje djale homoseksual? 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Nje femer e perdale apo nje djale homoseksual?

prej Mon 2 Apr 2012 - 20:40
Asnjeren as tjetren!!

S'dallojn njejt me duken te dyjat.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nje femer e perdale apo nje djale homoseksual?

prej Mon 2 Apr 2012 - 20:45
La.Luna shkruajti:Asnjeren as tjetren!!

S'dallojn njejt me duken te dyjat.
luna dihet qe asnjera as tjetra, por larg o zot me cpo shohim ne rruge ekzitojne te dy

po ta formuloj ndryshe pyetjen kush mendon se ndihet me keq ai prind qe ka per femije nje femer te perdale apo ai qe ka nje djale homoseksual kjo pyetje vlen per te gjithe diskutim te mbare


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nje femer e perdale apo nje djale homoseksual? 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Nje femer e perdale apo nje djale homoseksual?

prej Mon 2 Apr 2012 - 20:53
Durrsaku shkruajti: luna dihet qe asnjera as tjetra, por larg o zot me cpo shohim ne rruge ekzitojne te dy

po ta formuloj ndryshe pyetjen kush mendon se ndihet me keq ai prind qe ka per femije nje femer te perdale apo ai qe ka nje djale homoseksual kjo pyetje vlen per te gjithe diskutim te mbare

Tani tema ka me shum kuptim...dmth njesia qe do ket i prind nese do Kishte i Djale homo,ose i vajze perdale.

E para cili prind do e donte te shihte nderin e perulur ne mesi e rrugve te shoh vajzen e tije cila merr epitetin e nje (perdalje) ..shetit lart e posht pa pike morali dhe respekti per veten ...dhe familjen e saj...nuk besoji qe nje familje Shqiptare do ishte ne gjendje te pranonte i fakt te tille sidomos ku ktu ne kete rreth preket nderi dhe emri i familjes.

E dyta der me sote me ate cka shoh ne vendin tone nje prind qe ka nje djale homo,nuk ndihet ndoshta qe krenare per epitetin e ''DJALIT'' dihet se ckfar rendesie ka ''Djali'' ne familjet shqiptare eshte perulje per ta ta ken i Homo per djale...i vret opnioni i tjerve dhe dihet se jemi Popull paragjysuk dhe sjan ende te aft te pranojn realitetine femijeve te tyre.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nje femer e perdale apo nje djale homoseksual?

prej Mon 2 Apr 2012 - 20:55
prandaj te dua fort une ty LUNA bravo per arsyetimin


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nje femer e perdale apo nje djale homoseksual? 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Nje femer e perdale apo nje djale homoseksual?

prej Mon 2 Apr 2012 - 21:23
mashull homoseksuale...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Nje femer e perdale apo nje djale homoseksual? Image
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nje femer e perdale apo nje djale homoseksual?

prej Mon 2 Apr 2012 - 21:25
Silvana shkruajti:mashull homoseksuale...
se kuptova ndihesh me keq me mashkull seksual kete doje te thoje silvi?


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nje femer e perdale apo nje djale homoseksual? 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Nje femer e perdale apo nje djale homoseksual?

prej Mon 2 Apr 2012 - 21:36
me mir mashkulli homo (edhe pse zdo me pelqente asnjeri)por nese duhet te zgjedhe,preferoj mashkullin homo...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Nje femer e perdale apo nje djale homoseksual? Image
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Nje femer e perdale apo nje djale homoseksual?

prej Mon 2 Apr 2012 - 21:39
dihet qe as ti as une sdo preferonte asnje nga keto

ndersa une te kunderten femren e perdale te pakten ndoshta nje dite do u mblidhte dhe do gjente burrin e saj po homo ca do zgjidhte burre? sinqerisht eshte shume e shpifur


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nje femer e perdale apo nje djale homoseksual? 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Nje femer e perdale apo nje djale homoseksual?

prej Mon 2 Apr 2012 - 22:29
ama dhe persa i perket homos...cme intereson mu se cin fut ne krevat ai,jeta esht i tij...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Nje femer e perdale apo nje djale homoseksual? Image
Sponsored content

default Re: Nje femer e perdale apo nje djale homoseksual?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi