Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Bangkok, peng gruan me thikë: ” Do ta vras”

prej Thu 5 Apr 2012 - 11:09Bangkok, peng gruan me thikë: ” Do ta vras” 64484

 • Bangkok, peng gruan me thikë: ” Do ta vras” 64481
 • Bangkok, peng gruan me thikë: ” Do ta vras” 64482
 • Bangkok, peng gruan me thikë: ” Do ta vras” 64483
 • Bangkok, peng gruan me thikë: ” Do ta vras” 64484
 • Bangkok, peng gruan me thikë: ” Do ta vras” 64485
 • Bangkok, peng gruan me thikë: ” Do ta vras” 64486
Bangkok, peng gruan me thikë: ” Do ta vras” Spacer
Bangkok, peng gruan me thikë: ” Do ta vras” Spacer
Imazhe tronditëse që transmetojnë frikë dhe dëshpërim. Ai është 30 vjec dhe quhet Sakdawut Hamsiri ka mbajtur peng për gjashtë orë bashkëshorten e tij, Thawee Naiyait, duke e kërcëcuar dhe terrorizuar me një thikë, duke bërtitur” Do ta vras”. Ngjarja ka ndodhur në Bangkok, Tajlandë dhe fatmirësisht pas orësh të gjata, policia arrin të shpëtojnë gruan e tmerruar nga kjo ngjarje e frikshme. Pamjet, të cilat janë shpërndarë nga televizionet vendase po bëjnë xhiron e botës. (er.cu/BalkanWeb)


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Bangkok, peng gruan me thikë: ” Do ta vras” 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Bangkok, peng gruan me thikë: ” Do ta vras”

prej Thu 5 Apr 2012 - 11:09
ca trimi qe qenka mer aman papapapa


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Bangkok, peng gruan me thikë: ” Do ta vras” 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi