Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Shet veshkën për të blerë iPhone

prej Sun 8 Apr 2012 - 3:29
Shet veshkën për të blerë iPhone IphoneShangai, 6 prill 2012, NOA- Pesë persona u arrestuan në Kinë për tregtim ilegal të organeve, pasi një djalë 17 vjeçar shiti një veshkë për të blerë një iPhone dhe një iPad.

Siç informon agjencia e lajmeve noa.al, ngjarja në fjalë ndodhi në një provincë të Hunan, ndërsa tregtimi i veshkës u organizua nga He Wei, i cili kishte humbur shumë para në lojë dhe që nga shitja e veshkës fitoi 220.000 yuan ose 30 mijë euro, ndërsa studentit i dha 3 mijë euro.

Mësohet se i riu ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore, ndërsa nga ana e policisë thuhet se ai e kishte pranuar menjëherë marrëveshjen për të shitur veshkën pasi prej kohësh dëshironte të kishte një iPhone dhe një iPad.

a.y/noa.al


Shet veshkën për të blerë iPhone Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi