Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default E Pabesueshme:I Sapolinduri Vetem 373 Grame!

prej Mon 9 Apr 2012 - 2:48
E Pabesueshme:I Sapolinduri Vetem 373 Grame! 14698d1333917981-e-pabesueshme-i-sapolinduri-vetem-373-grame-373Nje histori te fshehur mbante Stanley Nash.

Edhe pse eshte 6-muajsh ,do kete te thote vogelushi per mrekulline qe mbijetoj,qe ai lindi 18 jave me pare dhe vetem 373 grame,mbijetoj dhe ka nje jete normale,pa asnje shenje nga aventura qe kaloj.
Nena e tij ishte ne javen 22-te te shtatzanise se saj te binjaket kur pati dhimbje te forta.Doktoret i thane se kishte zero mundesi per te mbijetuar.Por me gjithe keto ajo ishte ne rregjim shtrati per 20 dite,lindi ne javen e 24-t nje nga foshnjat qe peshonte 373 gram.
Mbas 2 javesh solli ne jete dhe foshnjen tjeter,por nuk jetoj me shume se 9 ore.

Burimi:/ShqiperiaSot/


E Pabesueshme:I Sapolinduri Vetem 373 Grame! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi