Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Ti sheno nje fjali,tjetri le te gjykoj.

prej Tue 17 Apr 2012 - 23:49
Message reputation : 100% (1 vote)
Besoj qe e kuptuat njeri shenon fjalin,tjetri gjykon per fjaline e shenuar me pare dhe sigurisht qe duhet te shenoj edhe nje fjali pas gjykimt qe tjeteri te gjykoj me pas.

Po filloj une.

Sa e veshrit jam kur kam ndonje semundje.Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Ti sheno nje fjali,tjetri le te gjykoj.

prej Tue 17 Apr 2012 - 23:58
Message reputation : 100% (1 vote)
Meqe nuk jeni tip sportive, besoj duhet te jeni kogja e veshtire, bile edhe e merzitshme kur jeni e semure grrrr

Shqiptaret jane populli qe i jane bere me shume padrejtesi gjate gjithe historise njerezore.
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Ti sheno nje fjali,tjetri le te gjykoj.

prej Wed 18 Apr 2012 - 0:06
Prej ne korno ke gjuajtur ketu a ? grrrr grrrr grrrr

Eshte e vertete qe i jane bere shume padrejtesi dhe kjo eshte per te ardhur keq (per ata qe vertet mund t'i quash shqipatare), por jo ne te gjitha rastet i eshte bere padrejtesi, perderisa shqipataret hic me gjate mos shko po flas per kohen e sotit shiten patriota me kenge e me historine qe e kane ndertuar te paret.

Mendon qe historia eshte shtremberuar ne shume raste?Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Ti sheno nje fjali,tjetri le te gjykoj.

prej Wed 18 Apr 2012 - 1:43
Ishte gjykimi im i lire, e jo prej kornes, tjeter eshte se nuk ka qene gjykim i drejte. grrrr

Historia eshte shtrembruar aq shume sa s'mund ta mendojme!


Te gjithe e duan drejtesine, por te pakte jane ata qe i duan njerezit e drejte?
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Ti sheno nje fjali,tjetri le te gjykoj.

prej Wed 18 Apr 2012 - 1:51
Kjo ndodh sepse secili idealizon tek vetja personin e drejte.... Ti sheno nje fjali,tjetri le te gjykoj. 721253

Gjarperi ecen dhe fshin gjurmet me bisht.


Ti sheno nje fjali,tjetri le te gjykoj. Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Ti sheno nje fjali,tjetri le te gjykoj.

prej Fri 5 Aug 2016 - 22:14
Gjarperi shtyhet, nuk ecen prandaj edhe kalon me dredha per te mare vrrullin shtytes ndersa "luspat" si thonj e ndihmojne te kapet ne toke e te mos rrotullohet...


Gjermania pas Hitlerit kerkoi FALJE per Perandorine e dhunshme 5 vjecare, Turqia pas Sulltaneve nuk ka kerkuar ende FALJE per Perandorine e dhunshme 500 vjecare!!!


Ti sheno nje fjali,tjetri le te gjykoj. 6ds9w0
Sponsored content

default Re: Ti sheno nje fjali,tjetri le te gjykoj.

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi