Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej...

Thu 25 Nov 2010 - 18:16
First topic message reminder :

Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 Jennifer_lopez_03


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!

Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej...

Sat 22 Sep 2012 - 0:13
Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 120189883774940115Rk1YpEsSc


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej...

Mon 1 Oct 2012 - 17:19
Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 Kostas_martakis_01_02


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej...

Tue 13 Nov 2012 - 9:49
"Foto vip te huaj!"
me
"Cuna VS Goca"

temat u bashkun


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej...

Tue 18 Dec 2012 - 1:54
Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 599998_432740003446028_648226603_n

Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 222453_426590377394324_1335605365_n

Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 222580_424499950936700_2096220575_n

Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 487078_460530367330968_1727250923_n


Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej...

Tue 18 Dec 2012 - 12:55
Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 Sophia_Loren


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 N
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej...

Sun 13 Jan 2013 - 21:24
Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 98930_NpAdvHover
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej...

Sun 13 Jan 2013 - 21:33
Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 284411_403228899742802_451832155_n
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej...

Sat 9 Feb 2013 - 10:14
Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 2833967176_1


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 N
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej...

Fri 22 Feb 2013 - 6:51
Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 T6v7fo


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 Bar_glitter_crown_bar
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej...

Fri 22 Feb 2013 - 6:52
Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 25hl4xi


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 Bar_glitter_crown_bar
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej...

Fri 22 Feb 2013 - 10:47
Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 548687_10151295132135547_2092597678_n


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej...

Fri 22 Feb 2013 - 10:48
Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 156441_536992256331814_319945921_n


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 N
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej...

Tue 5 Mar 2013 - 3:12
Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 482505_553270488038963_1268377341_n


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 Bar_glitter_crown_bar
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej...

Tue 5 Mar 2013 - 7:04
Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 225140_10151317690860547_773225385_n


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 N
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej...

Tue 2 Apr 2013 - 13:51
Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 Dafina-zeqiri
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej...

Wed 15 May 2013 - 16:49
Cila eshte kjo mi hej se si e njohur fytyra???! jupi


Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej...

Wed 15 May 2013 - 16:53
Oiii,ajo Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 723485774 ......mossss Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 3322515229


Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej...

Wed 3 Jul 2013 - 12:24
Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 1

Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 10

Sot, ata janë protagonistë të filmave më prestigjozë.


Por në të shkuarën, ashtu sikundër shumica prej tyre kanë marrë pjesë në filma për të cilët nuk ndihen edhe shumë krenarë.
Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 11

Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 12

Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 13

Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 14


Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej...

Wed 3 Jul 2013 - 12:26
Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 15

Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 16

Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 2

Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 3Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej...

Wed 3 Jul 2013 - 12:27
Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 4

Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 5

Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 7

Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 8

Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 9


Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej... - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Yjet E Kinematografisë,Vip ,Si Ishin Në Fillimet E Karrierës dhe me tej...

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi