Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Emocioni, rregullator apo privues ndaj sjelljeve?

prej Wed 7 Jul 2010 - 16:07
Ju frenon emocioni te shprehni sjelljet tuaja?
A ka rol te domosdoshem?
A duhet ta ndjejme kudo dhe ne cdo kohe?
Mirepres pergjigjet tuaja. Emocioni, rregullator apo privues ndaj sjelljeve? Buzqeshje


Emocioni, rregullator apo privues ndaj sjelljeve? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi