Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Foto e Ditës

Sat 21 Apr 2012 - 16:29
Message reputation : 100% (1 vote)
Foto e Ditës 13011
Kjo është një nga fotot e ditës e agjencisë Reuters, realizuar në Durrës nga Arben Çeli, shoqëruar me këtë diçiturë: “Një grua mbledh kanaçe në një hapësirë të madhe toke të mbushur me plehra dhe mbeturina kimike në rajonin e Ishmit, pranë Durrësit përgjatë bregdetit të Adriatikut, rreth 50 km larg kryeqytetit Tiranë, më 18 prill 2012.

Foto e Ditës 12942
2 policë të lënduar, 10 protestues të arrestuar, makina policore të dëmtuara si dhe dëme të madhe materiale. Ky ka qenë bilanci i protestave të dhunshme që u mbajtën të hënën pasdite në Shkup pas vrasjes së pesëfisht të javës së kaluar.


Edituar për herë të fundit nga Aяjαиα në Sat 21 Apr 2012 - 16:42, edituar 1 herë gjithsej


Foto e Ditës Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Foto e Ditës

Sat 21 Apr 2012 - 16:33
Message reputation : 100% (1 vote)
Foto e Ditës 12907
Pamje nga ceremonia për nder të ditëlindjes së 100-të të liderit koreano-verior Kim Il-Sung.


Foto e Ditës 12825
Vrasja e 5 personave gjatë mbrëmjes së 12 Prillit në afërsi të Shkupit është bërë shkas për tensionimin e situatës në Maqedoni. Shkupi është i shokuar dhe më i pasigurtë se asnjëherë më parë ndërsa forcat policore janë të gatshme të parandalojnë përkeqësimin e situatës. Foto: Vest


Foto e Ditës Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Foto e Ditës

Sat 21 Apr 2012 - 16:34
Message reputation : 100% (1 vote)
Foto e Ditës 12746
Vetëvendosje proteston ndryshe. Deputetët Glauk Konjufca dhe Visar Ymeri kanë bllokuar foltoren e Kuvendit të Kosovës duke mbajtur para saj një pankartë ku ishin të shkruar emrat e qytetarit të vrarë para disa ditësh Selver Haradinajt dhe policit të vrarë, Enver Zymberit.


[img]http://www.albeu.com/galeria/images/12715.jpg[/img
]Një fëmijë në oborrin e një fabrike tullash në Pakistan


Foto e Ditës Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Foto e Ditës

Sat 21 Apr 2012 - 16:35
Message reputation : 100% (1 vote)
Foto e Ditës 12660
Fitorja e Barcës prej 4-0 ndaj Getafes e ka bërë edhe më interesante garën për titull në ligën spanjolle pasi diferenca mes Realit dhe Barcelonës tashmë është vetëm një pikë.


Foto e Ditës 12643
Avokati i Popullit kërkon ndryshimin e Hymnit. Ja propozimet e Portalit Albeu ...


Foto e Ditës Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Foto e Ditës

Sat 21 Apr 2012 - 16:36
Message reputation : 100% (1 vote)
Foto e Ditës 12621
38 vjeçari Selver Haradinaj, viktima e sulmit terrorist në Mitrovicë është varrosur të dielën në orët e vona, në praninë e katër fëmijëve të tij, familjarëve të tjerë dhe qytetarëve të shumtë të Mitrovicës. Haradinaj ishte vrarë të dielën në orët e para të mëngjesit, deri sa ishte duke fjetur në banesën e tij në veri të Mitrovicës, në një sulm terrorist me eksploziv. Foto: B.Abazi


[img]http://www.albeu.com/galeria/images/12528.jpg[/img
]
Këngëtari mysliman Sami Yusuf ishte i pranishëm sot në Tiranë, duke performuar në programin festiv "Profeti Muhamed a.s. – Krenaria e Njerëzimit".


Foto e Ditës Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Foto e Ditës

Sat 21 Apr 2012 - 16:37
Message reputation : 100% (1 vote)
Foto e Ditës 12463
Me një koncert para 11 541 karrikeve bosh (aq sa është numri i të vrarëve gjatë luftës), Bosnje-Hercegovina do të kujtojë sot 20 vjetorin e fillimit të luftës së viteve 1992-95.


Foto e Ditës 12389
Kryeministri turk Erdogan ka premtuar 1 miliard $ investime turke në Shqipëri. Ky premtim në këtë kohë krize me të drejtë e ka bërë Berishën të buzëqesh.


Foto e Ditës Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Foto e Ditës

Wed 25 Apr 2012 - 23:06
Message reputation : 100% (1 vote)
Foto/Si transformohet një burrë në femër
Foto e Ditës 426477_313032458748312_101542416563985_964751_1830075139_n-300x226


Foto e Ditës Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Foto e Ditës

Mon 30 Apr 2012 - 9:28
Foto e Ditës 150775_10150721744586896_190264426895_9561996_1191742007_n


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Foto e Ditës N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Foto e Ditës

Sat 5 May 2012 - 2:17
Message reputation : 100% (1 vote)
Foto e Ditës 4-5-121

Kjo fotografi i perket nje dhome ne Meksise e cila ka formen e nje guaske.


Foto e Ditës Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Foto e Ditës

Sat 5 May 2012 - 10:10
Foto e Ditës 525536_255450137883865_124383297657217_503393_1196226790_n

...Dikush Ankohet Pa Vuajtur, Dikush Vuan Pa U Ankuar...


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Foto e Ditës N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Foto e Ditës

Wed 16 May 2012 - 15:21
Message reputation : 100% (1 vote)
Foto e Ditës Patrick-Chappatte-karikaturisti
Patrick Chappatte është karikaturist editorialesh për gazetën “International Herald Tribune”. Kjo karikaturë u publikua dje në “New York Times”, mbi vizitën e Presidentit të ri francez, Fransua Holande në Berlin, për të takuar kancelaren Merkel. Në karikaturë Merkel paraqitet si mësuesja e një klase (nxënësit- politikanët europianë) dhe në dërrasën e zezë ka shkruar “Masa kursimi”. Ndërsa kur Holande troket dhe kërkon të prezantohet… “Unë jam i riu…”, përgjigjja e Merkel është: “Nxënës i ri, e di”!
Gafa e Holande
Holande u prit nga Merkel me një gardë nderi përpara bisedimeve. Dy liderët mbajtën një konferencë të përbashkët për shtyp dhe më pas hëngrën darkë së bashku. Holande dukej pak i hutuar. Ndërsa komentonte takimin, redaktori i “Der Spiegel”, Mathieu von Rohr, shkroi në “Twitter”: “Merkel e solli rrotull Holandenë në tapetin e kuq, sepse ai po qëndronte në anën e gabuar”.


Foto e Ditës Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 44
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Foto e Ditës

Sat 19 May 2012 - 15:07
Foto e Ditës 36575_382725171779040_101542416563985_1145931_1401819840_n


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Foto e Ditës 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Foto e Ditës

Sun 20 May 2012 - 8:39
Foto e Ditës 430472_348747965147745_276911518998057_1136373_1160536769_n


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Foto e Ditës N
aferdita
aferdita
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tiran
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/05/2012

default Re: Foto e Ditës

Wed 23 May 2012 - 11:14
Foto e Ditës 3631317773 Hahahahaha
Foto e Ditës 430472_348747965147745_276911518998057_1136373_1160536769_nhah Selda sa intresant
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: Foto e Ditës

Fri 25 May 2012 - 14:25
Foto e Ditës 480222_337345696335934_131569953580177_832741_1684751286_n


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: Foto e Ditës

Fri 25 May 2012 - 18:40
Foto e Ditës 538932_10150816855556400_380369186399_10077800_988928393_n


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: Foto e Ditës

Fri 25 May 2012 - 21:34
Foto e Ditës 481266_338462026223912_100001803523084_831731_897976884_n


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Foto e Ditës

Sat 26 May 2012 - 3:16
Message reputation : 100% (2 votes)
Foto e Ditës 542480_361301387264067_164360190291522_985083_2022787662_n


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Arvi
Arvi
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Postime</b> Postime : 2626
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Foto e Ditës

Wed 30 May 2012 - 15:28
Jashte teme,mund te vendosni foto te vecanta te ndonje ngjarje qe ka ndodhur gjate dites ose dicka qe ju ka bere pershtypje!!!
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Foto e Ditës

Mon 18 Jun 2012 - 13:04
Jashte teme,mund te vendosni foto te vecanta te ndonje ngjarje qe ka ndodhur gjate dites ose dicka qe ju ka bere pershtypje!!!


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Foto e Ditës N
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Foto e Ditës

Sun 1 Jul 2012 - 23:09
Foto e Ditës Merkel21

Ndërkohë që Gjermania pritet të ndeshet me Portugalinë, për t’u vendosur nëse do të pozicionohet në vend të tretë apo të katërt të Euro 2012, askush nuk mund ta ngushëllojë kancelaren gjermane Angela Merkel.

As “humbja” që pësoi në Eurogrup nuk ishte aq e fuqishme sa humbja e kombëtares gjermane në fushën e gjelbër.

Merkel nuk ka qarë kështu, as kur ka parë ekonomitë e vendeve anëtare të BE-së teksa shkatërroheshin para syve të saj… /alb-observer.com/



Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Foto e Ditës

Mon 2 Jul 2012 - 11:10
Jashte teme,mund te vendosni foto te vecanta te ndonje ngjarje qe ka ndodhur gjate dites ose dicka qe ju ka bere pershtypje!!!


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Foto e Ditës N
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Foto e Ditës

Fri 6 Jul 2012 - 17:36
Message reputation : 100% (1 vote)
Foto e Ditës Foto_e_dites

Pamja e mësiperme mund t’ju duket se shkëputur nga një fotografi e shkrepur në ndonjë kënd të botës. Por në fakt nuk është kështu.

Nuk bëhet fjalë për fotografi, por për pikturë të piktores Teresa Elliott, e cila madje është vlerësuar edhe me çmim për këtë kategori pikturash, që duken mëse të vërteta, sikur janë foto.

/alb-observer.com/



Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Foto e Ditës

Fri 6 Jul 2012 - 17:39
Message reputation : 100% (1 vote)
Doja te theksoj pak per sa anetare se kane kuptuar temen..Në këtë teme mund të shfaqim një fotografi që dallon nga të tjerat dhe na ka bërë përshtypje. Nuk ka përkufizime. Do të shikojmë fotografi të çuditshme, misterioze, shokuese, qesharake, të mrekullueshme… Pra, fotografi nga më të ndryshmet.

Nëse keni dëshirë, mund të bëheni edhe ju pjesë e kësaj rubrike, duke na dërguar foto që ju kanë tërhequr vëmendjen…



Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Foto e Ditës

Sat 7 Jul 2012 - 15:02
Message reputation : 100% (1 vote)
Foto e Ditës Photoday-1-12-2011-550x500

Një nga dialogët klasikë që mund të bëjmë me nënat tona, lidhet me dhomën tonë. Ndonjëherë as aty nuk na lënë të gjejmë pak qetësi, pasi duan të vendosin rregull dhe pastërti.

Kjo foto flet vetë, duke na treguar sesa larg jemi që të dyja palët nga realiteti…

/alb-observer.com/


Foto e Ditës Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Foto e Ditës

Mon 9 Jul 2012 - 20:49
Foto e Ditës Foto_e_dites1
Një peshkaqen i bardhë po përgatitet për të ngrënë një fokë mikroskopike. Ai ka hapur gojën duke nxjerrë dhëmbët e tij të frikshëm. Ky është ligji i natyrës.

“Fatlumi” në këtë rast është fotografi i natyrës së egër, Steve Bloom, i cili priti plot 16 ditë për të bërë këtë shkrepje. Ai i kaloi këto 16 ditë në një varkë, në det të hapur pranë brigjeve afrikane. “Prita plot 16 ditë për të fotografuar një peshkaqen gjatë gjahut. Por kur ia arrita të ndodhesha në një moment të tillë, gjithçka u bë kaq shpejt, saqë nuk ishte i sigurt nëse ndodhi me të vërtetë”, tha ai.

/alb-observer.com/



Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Foto e Ditës

Wed 11 Jul 2012 - 1:15
Message reputation : 100% (1 vote)
Foto e Ditës 409576_495773093782677_759066011_n


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Foto e Ditës

Sat 14 Jul 2012 - 1:30
Message reputation : 100% (1 vote)
Foto e Ditës Plazh
Gruaja që shikoni në fotografi, ka shumë mundësi të jetë pjesë e ushtrisë së Izraelit. Pasi kjo foto u publikua në internet, komentet e shumta tregonin se ushtarakët izraelitë nuk duhet të ndahen asnjëherë nga arma e tyre, kudo që të jenë, nëse ndodhen jashtë bazës ushtarake. Nëse ata e humbasin armën, dënohen me burg ushtarak.

/alb-observer.com/


Foto e Ditës Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Foto e Ditës

Mon 16 Jul 2012 - 21:43
Message reputation : 100% (1 vote)
Foto e Ditës Foto19

Bën kaq shumë vapë, sa do të donim të ishim në vendin e tij… /alb-observer.com/


Foto e Ditës Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Foto e Ditës

Wed 18 Jul 2012 - 22:10
Foto e Ditës Lishars

Bën kaq shumë vapë, sa do të donim të ishim në vendin e tij… /alb-observer.com/



Ja një mënyrë për të mos u lodhur, por ndërkohë për t’ia plotësuar dëshirën fëmijës suaj që do të kënaqet në kolovajzë…

Kjo vlen për prindërit që janë dembelë!




Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Foto e Ditës

Tue 24 Jul 2012 - 17:03
Jashte teme,kujdes ketu postohen vetem foto te cilat na kane lene pershtypje edhe mund ti quajme foto te dites nga gjera qe ndodhin aktualisht e jo cdo lloj fote dashurie etj...

Doja te theksoj pak per sa anetare se kane kuptuar temen..Në këtë teme mund të shfaqim një fotografi që dallon nga të tjerat dhe na ka bërë përshtypje. Nuk ka përkufizime. Do të shikojmë fotografi të çuditshme, misterioze, shokuese, qesharake, të mrekullueshme… Pra, fotografi nga më të ndryshmet.



*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Foto e Ditës N
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Foto e Ditës

Tue 31 Jul 2012 - 12:48
Foto e Ditës Foto27

Vajzat në humor të mirë shkojnë për shopping…



Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Foto e Ditës

Mon 13 Aug 2012 - 16:22
Message reputation : 100% (1 vote)
Nëpërmjet kësaj fotografie do të kuptoni se çfarë simbolizojnë lumenjtë Iguazu dhe Parana, që ndodhen në kufijtë e tre shteteve: Paraguai, Argjentinë dhe Brazil.

/alb-observer.com/
Foto e Ditës Foto_lumenjt%C3%AB


Foto e Ditës Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Foto e Ditës

Mon 13 Aug 2012 - 21:27
Message reputation : 100% (1 vote)
Foto e Ditës 297821_291509467544179_246149411_n

Foto e Ditës 421356_393200910708367_847694193_n

Foto e Ditës 429044_394843877210737_704953757_n

Foto e Ditës 562720_494234380605019_1959099149_n



Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Foto e Ditës Image
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Foto e Ditës

Mon 13 Aug 2012 - 21:31
Foto e Ditës 391430_415419008503926_23583958_n


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Foto e Ditës

Mon 13 Aug 2012 - 21:31
Message reputation : 100% (1 vote)
Foto e Ditës 384005_322561307755551_599486386_n


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Foto e Ditës Image
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Foto e Ditës

Mon 13 Aug 2012 - 21:35
Foto e Ditës 553595_415316415180852_1062882279_n


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Foto e Ditës

Mon 13 Aug 2012 - 21:40
Message reputation : 100% (1 vote)
viena
Foto e Ditës 577251_453113861371275_1214481782_n


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Foto e Ditës Image
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Foto e Ditës

Mon 13 Aug 2012 - 21:41
Message reputation : 100% (1 vote)
Foto e Ditës 535537_441648019184526_1472141812_n


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Foto e Ditës Image
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Foto e Ditës

Mon 13 Aug 2012 - 21:41
Message reputation : 100% (1 vote)
Foto e Ditës 420029_384659948216667_335044504_n


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Foto e Ditës Image
Sponsored content

default Re: Foto e Ditës

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi