Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Hakmerret ndaj të shoqit duke gjetur pesë dashnorë njëkohësisht Empty Hakmerret ndaj të shoqit duke gjetur pesë dashnorë njëkohësisht

Tue 24 Apr 2012 - 15:02
Një gjermane nga Këlni, Annete Meisl, 39 vjeç ka pasur pesë dashnorë njëkohësisht për mëse dy vjet. Tregtare cigaresh në profesion, ajo zbuloi se i shoqi e tradhtonte me shoqen e saj më të mirë.” E doja edhe pas 15 vitesh martesë, ndaj u lëndova shumë. Që prej atij momenti zemra ime nuk i përkiste më asnjë burri,” thotë ajo gjatë një interviste.
Më pas ajo tregon se gjeti pesë tipa të ndryshëm në internet dhe nisi me ta një lidhje seksuale. “Gjithcka ishte e lejuar përvec dashurisë.Kurrë nuk u flisja për të bërë krahasime me atë se si ishin të tjerët. Dhjetë minuta, kaq ishte seksi më i shkurtër. Por nuk ka qenë kurrë me planifikime oraresh.”-tregon 39 vjecarja.
Ajo e krahason aventurën e saj me një lloj eksperimenti i cili tashmë ka marrë fund. Megjithatë ajo dëshiron që përjetimet e asaj periudhe ti hedhë në një libër: “Dua ta ndaj me të tjerët atë që kam përjetuar… Tashmë nuk ka më pesë meshkujt, por nuk e imagjinoj veten të jetoj me një mashkull të vetëm. Ndoshta nëse dashurohem sërish, ku i dihet ?!”./albobserver.com/
Hakmerret ndaj të shoqit duke gjetur pesë dashnorë njëkohësisht 14932d1335267215-hakmerret-ndaj-te-shoqit-duke-gjetur-pese-dashnore-njekohesisht-annete-meisl1-300x200
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi