Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Pasojat e Genjeshtres

prej Fri 9 Jul 2010 - 0:05
Para disa vitesh ishin dy adoleshent qe kishin ndjenja shum te forta per njeri tjetrin. Ai ishte 18 vjec kurse ajo 16. Nje K**V qe kishin dale para se te ndaheshin djali ja dha nje leter. Vajza sapo mberriti ne shtepi me padurim hapi letren dhe filloi ta lexonte, Ja cfare shkruhej ne te: "FJALET E MEPOSHME MUND TE TE LENDOJN POR DUHET TE TI THEM, DUA TA HEQ KETE PESH QE PO E MBAJ. GJEJA E FUNDIT QE DUA ESHTE TE TE LENDOJ, POR SDESHIROJ TE TE LENDOJ, POR DESHIROJ TI JAPIM FUND LIDHJES SONE. NUK TE DUA ME MADJE MENDOJ SE KURRE NUK TE KAM DASHUR, E GJITHA KA QENE NJE GENJESHTER. NE KETO DY VJET KE QENE VETEM TI QE KE NDJER KETE MARDHENIE DHE TANI ERDHI KOHA TA MARESH VESH KETE!" Vajza me lote ne sy kishte humbur kontrollin. Doli nga shtepia dhe vraponte neper rruge me leter ne dore, u drejtua nga shtepia e te dashurit pa mundur te arrinte dot kurre! Nje makine e goditi rende per vdekje. U dergua menjehere ne spital, djali sapo mori vesh u nis drejt saj, por ishte shume vone. Pas pak oresh Doktori tha: ''ME VJEN KEQ, BEME C'ISHTE E MUNDUR, POR S'IA DOLI DOT" Djali humbi kontrollin, s'dinte c'te bente. Ajo vajze kurr nuk e mori vesh se i dashuri e donte me shume se jeten e tij. Kurre nuk e mori vesh se ajo ishte gjithcka per te. Mbi te gjitha ajo kurr nuk e ori vesh se ajo dite ishte 1 prilli.


Pasojat e Genjeshtres Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi