Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Shumë nga vajzat besojnë se Mbulesa nuk është obligim.

prej Fri 27 Apr 2012 - 19:07
Shumë nga vajzat besojnë se Mbulesa nuk është obligim.

Mirëpo

Nese meditojmë pakëz e vërejmë se i gjithë universi është i mbuluar .
1. Toka është e mbuluar.
2. Frutat posedojnë mbulesë.
3. Shpata ruhet në mbrojësen e saj.
4. Lapsi me ngjyrë nese humb mbështjellësin i thahet ngjyra dhe hedhet në tokë pasiqë është i padobishëm.
5. Molla nese i heqet levorja atëherë prishet.
6. Bananja nese i hiqet mbeshtjellësja e saj bëhët e zezë.
7. Pse nxënësit i mbëshjellin librat dhe fletoret?që ti ruajn ato.
8. Gruaja është lule e bukur, të gjithë e dëshirojnë atë,andaj duhet patjetër të ruhet me mbulesë.


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi