Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Klipi ‘Gjaku im’, Elvana Gjata: Thirrje shqiptarëve për reflektim

prej Sun 29 Apr 2012 - 18:40
Elvana Gjata realizon klipin e këngës “Gjaku im”, pjesë e albumit “Afër dhe larg”, i cili doli në treg verën e kaluar. Video kosniderohet si një nga projektet më të medha të “THREEDOTS”. “Kemi bashkëpunuar sërish me produksionin “Provideo” dhe Besmir Limanin. Teksti i këngës është shkruar nga Dalina Buzi dhe bën thirrje për të gjithë shqiptarët, për një reflektim dhe solidaritet. Kaq pak jemi dhe kaq shumë vuajmë. Le të jemi më të mirë ndaj njëri-tjetrit dhe të japim më të mirën tonë për këtë vend, sepse jemi një komb, një gjuhë, mbi të gjitha kemi një gjak”, thekson Elvana Gjata për suplementin Bluetooth. (er.nu/BalkanWeb)
Klipi ‘Gjaku im’, Elvana Gjata: Thirrje shqiptarëve për reflektim 68224Klipi ‘Gjaku im’, Elvana Gjata: Thirrje shqiptarëve për reflektim 68221Klipi ‘Gjaku im’, Elvana Gjata: Thirrje shqiptarëve për reflektim 68222Klipi ‘Gjaku im’, Elvana Gjata: Thirrje shqiptarëve për reflektim 68223Klipi ‘Gjaku im’, Elvana Gjata: Thirrje shqiptarëve për reflektim 68225Klipi ‘Gjaku im’, Elvana Gjata: Thirrje shqiptarëve për reflektim 68226


Klipi ‘Gjaku im’, Elvana Gjata: Thirrje shqiptarëve për reflektim Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi