Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë

Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

3 - 30%
1 - 10%
2 - 20%
2 - 20%
2 - 20%
 
Totali i votave: 10
 
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Fri 4 May 2012 - 2:09
Krijimin te nje shoqerie te re?
Thjesht per te biseduar ?
Mundesi per nje lidhje te sinqert?
Per argetim?
Apo tjeter?


Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Fri 4 May 2012 - 10:49
Krijimin te nje shoqerie te re?
Thjesht per te biseduar ?
Mundesi per nje lidhje te sinqert?
Per argetim?
per te gjitha :sad26:


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ? N
lorina88
lorina88
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 36
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Prishtine
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Fri 4 May 2012 - 11:32
Krijimin te nje shoqerie te re & per argetim Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ? 807612
Gangsterja
Gangsterja
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 343
<b>Hobi</b> Hobi : Te shoh lot dhe gjak ne syt e rivales..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tek xemla njonit...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2012
http:// bvnm,../

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Fri 29 Jun 2012 - 8:02
Per argetim edhe per Krijimin te nje shoqerie te re


- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Sat 1 Sep 2012 - 21:01
Mundesi per nje miqsi te sinqert dhe per argetim




https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Sat 1 Sep 2012 - 21:02
per argetim


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Sat 1 Sep 2012 - 21:15
Alena shkruajti:Mundesi per nje miqsi te sinqert dhe per argetim




https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Sat 1 Sep 2012 - 21:17
per te komunikuar me persona te sjellshem


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Sat 1 Sep 2012 - 21:20
Mundesi per nje miqsi te sinqert
Per te kaluar kohen e Lire
Per Argetim




https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Sat 1 Sep 2012 - 23:03
Per tu njoh me bashkatedhetaret e mi dhe argetim.


Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben.

Johann Wolfgang von Goethe
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Sun 2 Sep 2012 - 1:56
Alena shkruajti:Mundesi per nje miqsi te sinqert
Per te kaluar kohen e Lire
Per Argetim




https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Wed 26 Sep 2012 - 10:02
te jesh afer bashkeatdhetareve ...te komunikosh me to ....te argetohesh...te japesh menimet e tua ne temat e bukura....te qetesohesh kur je e lodhun nga puna .....te njohesh dike te vecante dhe te bahet jeta jote


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ? N
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Wed 10 Oct 2012 - 10:01
Pse Jo Te Gjejm Dhe Nuse / Burr hahahaha Very Happy Very Happy :nuk e di:



Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura





Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ? 1t7y1w
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Wed 10 Oct 2012 - 10:19
Message reputation : 100% (1 vote)
FALKO shkruajti:Pse Jo Te Gjejm Dhe Nuse / Burr hahahaha Very Happy Very Happy :nuk e di:

pse mor ne kerkim keke ti?....venu ne liste Falko kkk


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ? N
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Wed 10 Oct 2012 - 10:35
Selda shkruajti:
FALKO shkruajti:Pse Jo Te Gjejm Dhe Nuse / Burr hahahaha Very Happy Very Happy :nuk e di:

pse mor ne kerkim keke ti?....venu ne liste Falko kkk

Ne Kerkim Dhe Une lol lol Very Happy ...Eh Lista Kushedi Sa Ka Shku Ketu,Sme Bie Radha Deri ne Pleqeri Very Happy



Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura





Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ? 1t7y1w
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Wed 10 Oct 2012 - 10:45
FALKO shkruajti:
Selda shkruajti:
FALKO shkruajti:Pse Jo Te Gjejm Dhe Nuse / Burr hahahaha Very Happy Very Happy :nuk e di:

pse mor ne kerkim keke ti?....venu ne liste Falko kkk

Ne Kerkim Dhe Une lol lol Very Happy ...Eh Lista Kushedi Sa Ka Shku Ketu,Sme Bie Radha Deri ne Pleqeri Very Happy

po te dush me shku me ba kerkese tek tema e marteseva....me kerku si e don prej ka e don ate qe anerron ti...dhe hyn ne liste ...e jo mo nuk asht lista e gjate ...vec si em than ...Athin ---Shkoder Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ? 2585209286


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ? N
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Wed 10 Oct 2012 - 10:50
Selda shkruajti:
FALKO shkruajti:
Selda shkruajti:
FALKO shkruajti:Pse Jo Te Gjejm Dhe Nuse / Burr hahahaha Very Happy Very Happy :nuk e di:

pse mor ne kerkim keke ti?....venu ne liste Falko kkk

Ne Kerkim Dhe Une lol lol Very Happy ...Eh Lista Kushedi Sa Ka Shku Ketu,Sme Bie Radha Deri ne Pleqeri Very Happy

po te dush me shku me ba kerkese tek tema e marteseva....me kerku si e don prej ka e don ate qe anerron ti...dhe hyn ne liste ...e jo mo nuk asht lista e gjate ...vec si em than ...Athin ---Shkoder Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ? 2585209286

Me Pelqen te Ndodhi Sesa Ta Kerkoj Me Pika E Presje,Ashtu Zgjej Kurr haha Very Happy Very Happy



Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura





Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ? 1t7y1w
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Wed 10 Oct 2012 - 10:55
atehere te tham ishalla te nodh


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ? N
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Wed 10 Oct 2012 - 10:59
Selda shkruajti:atehere te tham ishalla te nodh
hahahahahaha shaka po gjithsesi Flm Very Happy



Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura





Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ? 1t7y1w
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Wed 10 Oct 2012 - 11:01
FALKO shkruajti:
Selda shkruajti:atehere te tham ishalla te nodh
hahahahahaha shaka po gjithsesi Flm Very Happy

dhe un gallate isha tu ba....... no smoking Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ? 2585209286


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ? N
Bleroo
Bleroo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1333
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/04/2013

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Fri 10 May 2013 - 16:16
Argetim


STOP ABORTIMIT!!!

https://www.youtube.com/watch?v=wUvPUDVRmqA

Pa mshiren ma te vogel kit trup ma shkatrrove!
At qka ma bone une kurr sta kisha bo...
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Fri 10 May 2013 - 16:23
per te bisedua



Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Fri 10 May 2013 - 17:07
Krijimin te nje shoqerie te re


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ? J5zhxd
W0rld
W0rld
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 570
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika,leximi&stervitja
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Your Dreams!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/04/2013

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Fri 10 May 2013 - 19:24
Ne forum kam gjetur qetesine e duhur . Fillimisht pa ndo1 interes te vecante, por me kalimin e kohes besoj se do krijoj shoqeria me anetaret e forumit.Te marresh dhe te japesh, shume informacione eshte dicka shume interesante, me eshte forumi virtual si nje dritare e madhe me ane te ciles hynte jo vetem drite por edhe ngrohtesi.


I lutem atyre që kanë shumë fytyra, jepjani ndonjë fytyrë atyre që s'kanë fare !
terzija
terzija
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 8
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/05/2013

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Fri 10 May 2013 - 19:25
edhe mua me pelqen shum qetesia respekt shum i forum
Interistja
Interistja
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 22
<b>Postime</b> Postime : 2272
<b>Hobi</b> Hobi : Te luaj futboll me cunat e lagjes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/01/2013

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Fri 10 May 2013 - 19:32
mue ky foru me ka shrbye me shume per e msue se c paraprin jeta ne t ardhmen teme


shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

prej Fri 10 May 2013 - 21:12
te relaxohem
Sponsored content

default Re: Engjujt Shqiptare forum ju shërben juve për ?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi