Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Interneti dhe adoleshentet

prej Wed 4 Aug 2010 - 1:14
Interneti dhe adoleshentet Internet_ragazza


Ne boten teknologjike te sotme, kompjuter, internet, facebook etj, edhe marredheniet duket sikur jane trasformuar ne nje klik te mausit. Diskutimet, debatet, te folurit per probleme, per marredheniet, per gjithcka tashme mjafton te hapesh kompjuterin dhe aty gjen boten.
Si mendoni ju? A nuk ka rrezik qe te virtualizohen ndjenjat? Qe te lihet pas dore jeta dhe bota reale ne favor te asaj virtuale? Vura titullin interneti dhe adoleshentet sepse zakonisht jane adoleshentet ata qe kalojne me shume kohe perpara internetit, por ndodh edhe me te rritur.
Gjithashtu rreziqet e internetit per adoleshentet, njohjet virtuale asnjehere te sigurta. Si mendoni? Sa te kujdesshem duhet te jene prinderit ndaj ketij fenomeni?


Interneti dhe adoleshentet Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi