Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default 10 fotografi të frikshme, fëmijë me kafshë të rrezikshme

prej Tue 8 May 2012 - 16:00
Message reputation : 100% (1 vote)
10 fotografi të frikshme, fëmijë me kafshë të rrezikshme 4Dëshira për të qenë të veçantë dhe që fëmijët e tyre të jenë ndryshe, ka bërë që disa prindër të fotografojnë me vetëdije fëmijët e tyre në prani të kafshëve të rrezikshme.

Fëmija që puth gjarprin, një foshnjë e mitur mbulohet nga një super gjarpër, krokodili mbi krevatin e një fëmije dhe vajza e ulur sipër leopardit.

Fotografitë e veçanta të fëmijëve të mitur me kafshë të rrezikshme qarkullojnë shpesh, dhe ndoshta duhet pasur frikë.

Pak ditë më parë një fëmijë i moshës 1 vjeçare pikërisht në ditën e ditëlindjes u kafshua fatalisht nga qeni i familjes.

Ditëlindja u kthye në tragjedi për foshnjën dhe familjen. Vogëlushi ishte në shtëpinë e gjyshes së tij kur qeni e sulmoi duke i ngulur dhëmbët në kokë dhe e shkundi.

Babai i djalit Chris Shahan, ishte duke mësuar të ecte fëmijën u përpoq të shkulte fëmijën nga nofulla e tij, por fytyra e fëmijës ishte shqyer. Prindërit e çuan në spital por ai vdiq dy ditë më pas.

a.y/noa.al
10 fotografi të frikshme, fëmijë me kafshë të rrezikshme 16510 fotografi të frikshme, fëmijë me kafshë të rrezikshme 2110 fotografi të frikshme, fëmijë me kafshë të rrezikshme 310 fotografi të frikshme, fëmijë me kafshë të rrezikshme 510 fotografi të frikshme, fëmijë me kafshë të rrezikshme 610 fotografi të frikshme, fëmijë me kafshë të rrezikshme 710 fotografi të frikshme, fëmijë me kafshë të rrezikshme 810 fotografi të frikshme, fëmijë me kafshë të rrezikshme 710 fotografi të frikshme, fëmijë me kafshë të rrezikshme 810 fotografi të frikshme, fëmijë me kafshë të rrezikshme 910 fotografi të frikshme, fëmijë me kafshë të rrezikshme 10


10 fotografi të frikshme, fëmijë me kafshë të rrezikshme Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi